MVV MaastrichtMesfushor
Elias Sierra
- Numri i fanellës
- 18
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Eerste Divisie · KNVB Beker
11Ndeshje10 herë titullar
910Minuta
2Gola
1Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.68
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje84
Gola + asiste për 90 min0.21
Numrat nga 49 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
5.6B06.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Vlerësimi 5.67.1H11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Vlerësimi 7.16.5H18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.59.6F26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Vlerësimi 9.66.6H03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.66.2H09.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.2–H18.10.26 · MVV Maastricht 1 - 5 Heracles Almelo6.0B23.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.06.7H28.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 SBV Excelsior · Vlerësimi 6.75.8H31.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 5.8
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta11 ndeshje · 910 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.20 |
| Pasime kyçe | 0.88 |
| Driblime | 1.03 |
| Saktësi pasimi | 86% |
| Dyluftime | 46% |
| Rikthime topi | 2.96 |
| Faulle të fituara | 0.77 |
Ndeshjet e fundit
- Eerste DivisieMVV Maastricht1VVV-Venlo290' Titullar5.8
- KNVB BekerMVV Maastricht0SBV Excelsior3Të verdhë 190' Titullar6.7
- Eerste DivisieFC Den Bosch2MVV Maastricht290' Titullar6.0
- Eerste DivisieMVV Maastricht1Heracles Almelo590' Titullar
- Eerste DivisieNAC Breda1MVV Maastricht090' Titullar6.2
- Eerste DivisieTOP Oss4MVV Maastricht190' Titullar6.6
- Eerste DivisieMVV Maastricht2Helmond Sport0Gola 1AAsiste 190' Titullar9.6
- Eerste DivisieWaalwijk6MVV Maastricht190' Titullar6.5
- Eerste DivisieMVV Maastricht0Almere City FC490' Titullar7.1
- Eerste DivisieMVV Maastricht1Roda JC Kerkrade1Të verdhë 128' Nga stoli5.6
- Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht273' Titullar6.5
- Eerste DivisieMVV Maastricht1FC Volendam089' Titullar7.1
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme11 ndeshje · 910 min
Sulmi
- Goditje (në portë)7 (4)1.20 për 90
- Driblime të suksesshme7 / 9
Pasimet
- Pasime kyçe60.88 për 90
- Saktësia e pasimeve86%421 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje19 · 10
- Duele të fituara32 / 69
- Faulle të fituara60.77 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieMVV Maastricht | 10 | 2 | 1 | 820 | 1 | 0 |
| KNVB BekerMVV Maastricht | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieVVV-Venlo | 34 | 2 | 2 | 2804 | 0 | 0 |
| KNVB BekerVVV-Venlo | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 46 | 4 | 3 | 3804 | 2 | 0 | |
Klubet
- MVV MaastrichtAktual#18
- VVV-VenloAktual#8
