ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Elias Sierra

Forma numarası
18
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

11Maç10 kez ilk 11
910Dakika
2Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist2
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 49 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.6B06.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 5.67.1M11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Puan 7.16.5M18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.59.6G26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Puan 9.66.6M03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.66.2M09.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · Puan 6.2–M18.10.26 · MVV Maastricht 1 - 5 Heracles Almelo6.0B23.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht · Puan 6.06.7M28.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 Excelsior · Puan 6.75.8M31.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Eindhoven 6.8, FC Volendam 7.1, Jong AZ Alkmaar 6.5, Roda JC Kerkrade 5.6, Almere City FC 7.1, Waalwijk 6.5, Helmond Sport 9.6, TOP Oss 6.6, NAC Breda 6.2, FC Den Bosch 6.0, Excelsior 6.7, VVV-Venlo 5.8ort. 6.7114.08.26 · FC Eindhoven 2 - 3 MVV Maastricht · 6.821.08.26 · MVV Maastricht 1 - 0 FC Volendam · 7.128.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · 6.506.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · 5.611.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · 7.118.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · 6.526.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · 9.603.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 6.609.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · 6.223.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht · 6.028.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 Excelsior · 6.731.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · 5.85.89.6

90 dakika başına profil11 maç · 910 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.20, Kilit pas 0.88, Çalım 1.03, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 2.96, Aldırdığı faul 0.77Şut: 1.20Kilit pas: 0.88Çalım: 1.03Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 2.96Aldırdığı faul: 0.77Şut1.20Kilit pas0.88Çalım1.03Pas isabeti86%Kazanılan ikili46%Top kazanma2.96Aldırdığı faul0.77
90 dakika başına profil
Şut1.20
Kilit pas0.88
Çalım1.03
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma2.96
Aldırdığı faul0.77
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 2; 2026: Gol 2, Asist 12024 · Gol: 22024 · Asist: 22026 · Gol: 22026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7804.04.25 · İlk 11: 89'13.04.25 · İlk 11: 73'18.04.25 · İlk 11: 90'28.04.25 · İlk 11: 45'02.05.25 · Sonradan: 27'09.05.25 · Sonradan: 59'09.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 89'28.08.26 · İlk 11: 73'06.09.26 · Sonradan: 28'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 90'28.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 910 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (4)90 dk’da 1.20
  • Başarılı çalım7 / 9

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 0.88
  • Pas isabeti86%421 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme19 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele32 / 69
  • Aldırdığı faul690 dk’da 0.77

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieMVV Maastricht102182010
KNVB BekerMVV Maastricht1009010
2024Eerste DivisieVVV-Venlo34222.80400
KNVB BekerVVV-Venlo1009000
Toplam46433.80420

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım