ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Sven Bouland

Numri i fanellës
22
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

9Ndeshje9 herë titullar
810Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.27
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje82
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 14 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.0B06.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Vlerësimi 6.05.8H11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Vlerësimi 5.85.8H18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 5.88.0F26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Vlerësimi 8.05.9H03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 5.96.4H09.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.4–H18.10.26 · MVV Maastricht 1 - 5 Heracles Almelo–B23.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht6.2H28.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 SBV Excelsior · Vlerësimi 6.26.1H31.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.1

Ecuria e vlerësimit11 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: NAC Breda 5.8, FC Volendam 7.8, Jong AZ Alkmaar 7.4, Roda JC Kerkrade 6.0, Almere City FC 5.8, Waalwijk 5.8, Helmond Sport 8.0, TOP Oss 5.9, NAC Breda 6.4, SBV Excelsior 6.2, VVV-Venlo 6.1mes. 6.4709.08.24 · Groningen 4 - 1 NAC Breda · 5.821.08.26 · MVV Maastricht 1 - 0 FC Volendam · 7.828.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · 7.406.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · 6.011.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · 5.818.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · 5.826.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · 8.003.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 5.909.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · 6.428.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 SBV Excelsior · 6.231.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · 6.16.18.0

Profili për 90 minuta9 ndeshje · 810 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.60, Pasime kyçe 0.25, Driblime 0.60, Saktësi pasimi 86%, Dyluftime 54%, Rikthime topi 3.75, Faulle të fituara 0.50Gjuajtje: 0.60Pasime kyçe: 0.25Driblime: 0.60Saktësi pasimi: 86%Dyluftime: 54%Rikthime topi: 3.75Faulle të fituara: 0.50Gjuajtje0.60Pasime kyçe0.25Driblime0.60Saktësi pasimi86%Dyluftime54%Rikthime topi3.75Faulle të fituara0.50
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.60
Pasime kyçe0.25
Driblime0.60
Saktësi pasimi86%
Dyluftime54%
Rikthime topi3.75
Faulle të fituara0.50
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura14 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 14 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7509.08.24 · Nga stoli: 45'18.01.25 · Nga stoli: 8'21.08.26 · Titullar: 90'28.08.26 · Titullar: 90'06.09.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Titullar: 90'18.09.26 · Titullar: 90'26.09.26 · Titullar: 90'03.10.26 · Titullar: 90'09.10.26 · Titullar: 90'18.10.26 · Titullar: 90'23.10.26 · Nga stoli: 5'28.10.26 · Titullar: 90'31.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme9 ndeshje · 810 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)3 (0)0.60 për 90
  • Driblime të suksesshme3 / 6

Pasimet

  • Pasime kyçe10.25 për 90
  • Saktësia e pasimeve86%613 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje20 · 10
  • Duele të fituara37 / 69
  • Faulle të fituara20.50 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieMVV Maastricht80072010
KNVB BekerMVV Maastricht1009000
2024EredivisieGroningen2005300
Gjithsej110086310

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë