ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Sven Bouland

Forma numarası
22
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

9Maç9 kez ilk 11
810Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.27
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 14 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0B06.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 6.05.8M11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Puan 5.85.8M18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · Puan 5.88.0G26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Puan 8.05.9M03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 5.96.4M09.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · Puan 6.4–M18.10.26 · MVV Maastricht 1 - 5 Heracles Almelo–B23.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht6.2M28.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 Excelsior · Puan 6.26.1M31.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 11 maç

Reyting trendi: NAC Breda 5.8, FC Volendam 7.8, Jong AZ Alkmaar 7.4, Roda JC Kerkrade 6.0, Almere City FC 5.8, Waalwijk 5.8, Helmond Sport 8.0, TOP Oss 5.9, NAC Breda 6.4, Excelsior 6.2, VVV-Venlo 6.1ort. 6.4709.08.24 · Groningen 4 - 1 NAC Breda · 5.821.08.26 · MVV Maastricht 1 - 0 FC Volendam · 7.828.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · 7.406.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · 6.011.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · 5.818.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · 5.826.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · 8.003.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 5.909.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · 6.428.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 Excelsior · 6.231.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · 6.16.18.0

90 dakika başına profil9 maç · 810 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.60, Kilit pas 0.25, Çalım 0.60, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 3.75, Aldırdığı faul 0.50Şut: 0.60Kilit pas: 0.25Çalım: 0.60Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 3.75Aldırdığı faul: 0.50Şut0.60Kilit pas0.25Çalım0.60Pas isabeti86%Kazanılan ikili54%Top kazanma3.75Aldırdığı faul0.50
90 dakika başına profil
Şut0.60
Kilit pas0.25
Çalım0.60
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma3.75
Aldırdığı faul0.50
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 14 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 14 maç, Maç başına dakika 7509.08.24 · Sonradan: 45'18.01.25 · Sonradan: 8'21.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · Sonradan: 5'28.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler9 maç · 810 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.60
  • Başarılı çalım3 / 6

Pas

  • Kilit pas190 dk’da 0.25
  • Pas isabeti86%613 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele37 / 69
  • Aldırdığı faul290 dk’da 0.50

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieMVV Maastricht80072010
KNVB BekerMVV Maastricht1009000
2024EredivisieGroningen2005300
Toplam110086310

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım