St Mirren FCSulmues
Ismeal Kabia
- Numri i fanellës
- 19
Sulmues
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Scottish Premiership
7Ndeshje7 herë titullar
550Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.47
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje81
Gola + asiste për 90 min0.11
Numrat nga 55 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.2B25.04.26 · Shrewsbury Town 2 - 2 Fleetwood Town · Vlerësimi 7.26.3B30.08.26 · St Mirren FC 3 - 3 FC Motherwell · Vlerësimi 6.36.3F02.09.26 · FC Kilmarnock 0 - 1 St Mirren FC · Vlerësimi 6.37.1H05.09.26 · St Mirren FC 1 - 2 Celtic FC · Vlerësimi 7.16.2H09.09.26 · Glasgow Rangers 1 - 0 St Mirren FC · Vlerësimi 6.27.3H19.09.26 · St Mirren FC 0 - 3 Dundee United · Vlerësimi 7.36.2H10.10.26 · Heart of Midlothian FC 5 - 0 St Mirren FC · Vlerësimi 6.26.4H17.10.26 · FC Aberdeen 3 - 1 St Mirren FC · Vlerësimi 6.45.9F24.10.26 · St Mirren FC 2 - 1 FC Dundee · Vlerësimi 5.95.8H07.11.26 · St Mirren FC 0 - 2 Glasgow Rangers · Vlerësimi 5.8
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta38 ndeshje · 2921 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.86 |
| Pasime kyçe | 2.04 |
| Driblime | 1.64 |
| Saktësi pasimi | 71% |
| Dyluftime | 45% |
| Rikthime topi | 2.87 |
| Faulle të fituara | 2.38 |
Ndeshjet e fundit
- Scottish PremiershipSt Mirren FC0Glasgow Rangers290' Titullar5.8
- Scottish PremiershipSt Mirren FC2FC Dundee1Të verdhë 180' Titullar5.9
- Scottish PremiershipFC Aberdeen3St Mirren FC190' Titullar6.4
- Scottish PremiershipHeart of Midlothian FC5St Mirren FC067' Titullar6.2
- Scottish PremiershipSt Mirren FC0Dundee United377' Titullar7.3
- Scottish PremiershipGlasgow Rangers1St Mirren FC077' Titullar6.2
- Scottish PremiershipSt Mirren FC1Celtic FC290' Titullar7.1
- Scottish PremiershipFC Kilmarnock0St Mirren FC174' Titullar6.3
- Scottish PremiershipSt Mirren FC3FC Motherwell375' Titullar6.3
- League TwoShrewsbury Town2Fleetwood Town2Gola 190' Titullar7.2
- League TwoCrawley Town0Shrewsbury Town090' Titullar6.4
- League TwoShrewsbury Town1Oldham Athletic090' Titullar6.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme38 ndeshje · 2921 min
Sulmi
- Goditje (në portë)13 (8)1.86 për 90
- Driblime të suksesshme32 / 78
Pasimet
- Pasime kyçe422.04 për 90
- Saktësia e pasimeve71%702 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje47 · 20
- Duele të fituara148 / 326
- Faulle të fituara552.38 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Scottish PremiershipSt Mirren FC | 7 | 0 | 0 | 550 | 0 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyShrewsbury Town | 2 | 0 | 0 | 86 | 0 | 0 |
| FA CupShrewsbury Town | 3 | 1 | 0 | 270 | 0 | 0 | |
| League TwoShrewsbury Town | 38 | 2 | 2 | 3021 | 4 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyArsenal U21 | 3 | 1 | 0 | 263 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 53 | 4 | 2 | 4190 | 4 | 0 | |
Klubet
- St Mirren FCAktual#19
- Arsenal U21Aktual#46
- Shrewsbury TownAktual#20
- ArsenalAktual#46
