St Mirren FCForvet
Ismeal Kabia
- Forma numarası
- 46
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026İskoç Premiership
7Maç7 kez ilk 11
550Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 54 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B18.04.26 · Crawley Town 0 - 0 Shrewsbury Town · Puan 6.47.2B25.04.26 · Shrewsbury Town 2 - 2 Fleetwood Town · Puan 7.26.3B30.08.26 · St Mirren FC 3 - 3 FC Motherwell · Puan 6.36.3G02.09.26 · FC Kilmarnock 0 - 1 St Mirren FC · Puan 6.37.1M05.09.26 · St Mirren FC 1 - 2 Celtic FC · Puan 7.16.2M09.09.26 · Glasgow Rangers 1 - 0 St Mirren FC · Puan 6.27.3M19.09.26 · St Mirren FC 0 - 3 Dundee United · Puan 7.36.2M10.10.26 · Hearts of Midlothian FC 5 - 0 St Mirren FC · Puan 6.26.4M17.10.26 · FC Aberdeen 3 - 1 St Mirren FC · Puan 6.45.9G24.10.26 · St Mirren FC 2 - 1 FC Dundee · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil39 maç · 2.999 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.78 |
| Kilit pas | 2.01 |
| Çalım | 1.64 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 2.87 |
| Aldırdığı faul | 2.38 |
Son maçları
- İskoç PremiershipSt Mirren FC2FC Dundee1Sarı kart 180' İlk 115.9
- İskoç PremiershipFC Aberdeen3St Mirren FC190' İlk 116.4
- İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC5St Mirren FC067' İlk 116.2
- İskoç PremiershipSt Mirren FC0Dundee United377' İlk 117.3
- İskoç PremiershipGlasgow Rangers1St Mirren FC077' İlk 116.2
- İskoç PremiershipSt Mirren FC1Celtic FC290' İlk 117.1
- İskoç PremiershipFC Kilmarnock0St Mirren FC174' İlk 116.3
- İskoç PremiershipSt Mirren FC3FC Motherwell375' İlk 116.3
- League TwoShrewsbury Town2Fleetwood Town2Gol 190' İlk 117.2
- League TwoCrawley Town0Shrewsbury Town090' İlk 116.4
- League TwoShrewsbury Town1Oldham Athletic090' İlk 116.5
- League TwoBromley2Shrewsbury Town190' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler39 maç · 2.999 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (8)90 dk’da 1.78
- Başarılı çalım32 / 80
Pas
- Kilit pas4390 dk’da 2.01
- Pas isabeti71%717 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme47 · 20
- Kazanılan ikili mücadele148 / 326
- Aldırdığı faul5590 dk’da 2.38
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | İskoç PremiershipSt Mirren FC | 7 | 0 | 0 | 550 | 0 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyShrewsbury Town | 2 | 0 | 0 | 86 | 0 | 0 |
| FA CupShrewsbury Town | 3 | 1 | 0 | 270 | 0 | 0 | |
| Lig 2Shrewsbury Town | 38 | 2 | 2 | 3.021 | 4 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyArsenal U21 | 3 | 1 | 0 | 263 | 0 | 0 |
| Toplam | 53 | 4 | 2 | 4.190 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Arsenal U21Şu an#46
- Shrewsbury TownŞu an#20
- ArsenalŞu an#46
- St Mirren FCŞu an#19
