Heracles AlmeloMbrojtës
Damon Mirani
- Numri i fanellës
- 4
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Eerste Divisie
11Ndeshje11 herë titullar
962Minuta
2Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.27
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje87
Gola + asiste për 90 min0.21
Numrat nga 83 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.8F14.08.26 · Heracles Almelo 3 - 2 FC Den Bosch · Vlerësimi 6.86.5F24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Vlerësimi 6.57.4F30.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · Vlerësimi 7.47.4F04.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · Vlerësimi 7.47.2F11.09.26 · Heracles Almelo 3 - 2 Jong AZ Alkmaar · Vlerësimi 7.26.5H18.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · Vlerësimi 6.57.5F26.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · Vlerësimi 7.56.4B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Vlerësimi 6.49.0F09.10.26 · Heracles Almelo 3 - 0 Waalwijk · Vlerësimi 9.08.0F02.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · Vlerësimi 8.0
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta34 ndeshje · 3022 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.91 |
| Pasime kyçe | 1.12 |
| Driblime | 0.95 |
| Saktësi pasimi | 88% |
| Dyluftime | 62% |
| Rikthime topi | 3.42 |
| Faulle të fituara | 1.00 |
Ndeshjet e fundit
- Eerste DivisieHeracles Almelo2TOP Oss090' Titullar8.0
- Eerste DivisieHeracles Almelo3Waalwijk0Gola 190' Titullar9.0
- Eerste DivisieHelmond Sport2Heracles Almelo290' Titullar6.4
- Eerste DivisieHeracles Almelo2Vitesse Arnhem090' Titullar7.5
- Eerste DivisieAlmere City FC1Heracles Almelo085' Titullar6.5
- Eerste DivisieHeracles Almelo3Jong AZ Alkmaar290' Titullar7.2
- Eerste DivisieHeracles Almelo5De Graafschap090' Titullar7.4
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Heracles Almelo3Gola 190' Titullar7.4
- Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo669' Titullar6.5
- Eerste DivisieHeracles Almelo3FC Den Bosch290' Titullar6.8
- Eerste DivisieVVV-Venlo3Heracles Almelo488' Titullar7.3
- EredivisieHeracles Almelo1Groningen290' Titullar6.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme34 ndeshje · 3022 min
Sulmi
- Goditje (në portë)24 (10)1.91 për 90
- Driblime të suksesshme6 / 6
Pasimet
- Pasime kyçe121.12 për 90
- Saktësia e pasimeve88%1634 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje39 · 25
- Duele të fituara165 / 265
- Faulle të fituara151.00 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieHeracles Almelo | 11 | 2 | 0 | 962 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieHeracles Almelo | 33 | 3 | 0 | 2933 | 6 | 0 |
| KNVB BekerHeracles Almelo | 3 | 0 | 0 | 285 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieHeracles Almelo | 34 | 2 | 0 | 3016 | 3 | 0 |
| KNVB BekerHeracles Almelo | 2 | 0 | 0 | 210 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 83 | 7 | 0 | 7406 | 9 | 0 | |
Klubet
- Heracles AlmeloAktual#4
