Heracles AlmeloDefans
Damon Mirani
- Forma numarası
- 4
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie
11Maç11 kez ilk 11
962Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.27
Gol + asist2
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 83 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8G14.08.26 · Heracles Almelo 3 - 2 FC Den Bosch · Puan 6.86.5G24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Puan 6.57.4G30.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · Puan 7.47.4G04.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · Puan 7.47.2G11.09.26 · Heracles Almelo 3 - 2 Jong AZ Alkmaar · Puan 7.26.5M18.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · Puan 6.57.5G26.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 7.56.4B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 6.49.0G09.10.26 · Heracles Almelo 3 - 0 Waalwijk · Puan 9.08.0G02.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · Puan 8.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 3.112 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.91 |
| Kilit pas | 1.12 |
| Çalım | 0.95 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 3.40 |
| Aldırdığı faul | 1.00 |
Son maçları
- Eerste DivisieHeracles Almelo2TOP Oss090' İlk 118.0
- Eerste DivisieHeracles Almelo3Waalwijk0Gol 190' İlk 119.0
- Eerste DivisieHelmond Sport2Heracles Almelo290' İlk 116.4
- Eerste DivisieHeracles Almelo2Vitesse Arnhem090' İlk 117.5
- Eerste DivisieAlmere City FC1Heracles Almelo085' İlk 116.5
- Eerste DivisieHeracles Almelo3Jong AZ Alkmaar290' İlk 117.2
- Eerste DivisieHeracles Almelo5De Graafschap090' İlk 117.4
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Heracles Almelo3Gol 190' İlk 117.4
- Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo669' İlk 116.5
- Eerste DivisieHeracles Almelo3FC Den Bosch290' İlk 116.8
- Eerste DivisieVVV-Venlo3Heracles Almelo488' İlk 117.3
- EredivisieHeracles Almelo1Groningen290' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 3.112 dk
Hücum
- Şut (isabetli)24 (10)90 dk’da 1.91
- Başarılı çalım6 / 7
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 1.12
- Pas isabeti88%1.694 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme40 · 27
- Kazanılan ikili mücadele168 / 275
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.00
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieHeracles Almelo | 11 | 2 | 0 | 962 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieHeracles Almelo | 33 | 3 | 0 | 2.933 | 6 | 0 |
| KNVB BekerHeracles Almelo | 3 | 0 | 0 | 285 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieHeracles Almelo | 34 | 2 | 0 | 3.016 | 3 | 0 |
| KNVB BekerHeracles Almelo | 2 | 0 | 0 | 210 | 0 | 0 | |
| Toplam | 83 | 7 | 0 | 7.406 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- Heracles AlmeloŞu an#4
