Shimizu S-PulseDefans
Park Seung-wook
- Forma numarası
- 14
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
7Maç4 kez ilk 11
394Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.95
Gol + asist0
Maç başına dakika59
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.7M06.06.26 · Yokohama F. Marinos 3 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 5.76.0G08.08.26 · Nagoya Grampus Eight 0 - 1 Shimizu S-Pulse · Puan 6.05.9M15.08.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 1 Yokohama F. Marinos · Puan 5.96.4M22.08.26 · Cerezo Osaka 1 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 6.46.1M29.08.26 · Shimizu S-Pulse 0 - 1 Kashiwa Reysol · Puan 6.15.6M06.09.26 · Kawasaki Frontale 3 - 1 Shimizu S-Pulse · Puan 5.6–G12.09.26 · Shimizu S-Pulse 1 - 0 Avispa Fukuoka–B17.10.26 · Shimizu S-Pulse 2 - 2 Gamba Osaka6.1M24.10.26 · Sanfrecce Hiroshima 4 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 6.15.8M31.10.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 0 Shimizu S-Pulse · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.444 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.80 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 4.92 |
Son maçları
- J1 LigiKyoto Sanga FC2Shimizu S-Pulse076' Sonradan5.8
- J1 LigiSanfrecce Hiroshima4Shimizu S-Pulse090' İlk 116.1
- J1 LigiShimizu S-Pulse2Gamba Osaka21' Sonradan
- J1 LigiShimizu S-Pulse1Avispa Fukuoka01' Sonradan
- J1 LigiKawasaki Frontale3Shimizu S-Pulse146' Sonradan5.6
- J1 LigiShimizu S-Pulse0Kashiwa Reysol190' İlk 116.1
- J1 LigiCerezo Osaka1Shimizu S-Pulse076' İlk 116.4
- J1 LigiShimizu S-Pulse0Yokohama F. Marinos190' İlk 115.9
- J1 LigiNagoya Grampus Eight0Shimizu S-Pulse1Sarı kart 190' İlk 116.0
- J1 LigiYokohama F. Marinos3Shimizu S-Pulse030' Sonradan5.7
- J1 LigiShimizu S-Pulse1V-Varen Nagasaki283' İlk 115.9
- J1 LigiShimizu S-Pulse0Nagoya Grampus Eight290' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.444 dk
Hücum
- Şut (isabetli)690 dk’da 1.80
- Başarılı çalım3 / 3
Pas
- Kilit pas4
- Pas isabeti78%733 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 19
- Kazanılan ikili mücadele45 / 72
- Aldırdığı faul3
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiShimizu S-Pulse | 7 | 0 | 0 | 394 | 1 | 0 |
| 2026 | J1 LigiShimizu S-Pulse | 11 | 0 | 0 | 780 | 1 | 0 |
| 2025 | AFC Champions League TwoPohang Steelers | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 |
| K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 | |
| K - Lig 1Pohang Steelers | 14 | 0 | 0 | 1.182 | 2 | 0 | |
| 2024 | K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC | 12 | 0 | 1 | 978 | 0 | 0 |
| Toplam | 49 | 0 | 1 | 3.784 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Shimizu S-PulseŞu an#14
- Gimcheon Sangmu FCŞu an#25
- Pohang SteelersŞu an#14
