ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mauro Lenaerts

Forma numarası
94
Forvet

Sezon 2026Eerste Divisie

12Maç6 kez ilk 11
553Dakika
3Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.12
Gol + asist2
Maç başına dakika47
90 dakikada gol + asist0.39

Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.2G04.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · Puan 8.26.5G11.09.26 · Helmond Sport 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 6.55.7M18.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · Puan 5.75.8M26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Puan 5.85.6B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 5.65.8M09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 5.86.0M16.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · Puan 6.06.0M23.10.26 · Jong AZ Alkmaar 5 - 4 Helmond Sport · Puan 6.05.8M27.10.26 · Helmond Sport 3 - 4 Willem II · Puan 5.85.8G30.10.26 · Helmond Sport 3 - 2 FC Eindhoven · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Waalwijk 6.5, Jong Ajax Amsterdam 5.6, VVV-Venlo 8.2, Jong PSV Eindhoven 6.5, FC Den Bosch 5.7, MVV Maastricht 5.8, Heracles Almelo 5.6, TOP Oss 5.8, NAC Breda 6.0, Jong AZ Alkmaar 6.0, Willem II 5.8, FC Eindhoven 5.8ort. 6.1121.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 Waalwijk · 6.528.08.26 · Jong Ajax Amsterdam 3 - 2 Helmond Sport · 5.604.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · 8.211.09.26 · Helmond Sport 3 - 1 Jong PSV Eindhoven · 6.518.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · 5.726.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · 5.802.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · 5.609.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 5.816.10.26 · Helmond Sport 0 - 2 NAC Breda · 6.023.10.26 · Jong AZ Alkmaar 5 - 4 Helmond Sport · 6.027.10.26 · Helmond Sport 3 - 4 Willem II · 5.830.10.26 · Helmond Sport 3 - 2 FC Eindhoven · 5.85.88.2

90 dakika başına profil16 maç · 742 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.64, Kilit pas 1.73, Çalım 1.44, Pas isabeti 66%, Kazanılan ikili 27%, Aldırdığı faul 1.80Şut: 2.64Kilit pas: 1.73Çalım: 1.44Pas isabeti: 66%Kazanılan ikili: 27%Aldırdığı faul: 1.80Şut2.64Kilit pas1.73Çalım1.44Pas isabeti66%Kazanılan ikili27%Aldırdığı faul1.80
90 dakika başına profil
Şut2.64
Kilit pas1.73
Çalım1.44
Pas isabeti66%
Kazanılan ikili27%
Aldırdığı faul1.80
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 3, Asist 02025 · Gol: 22026 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5224.10.25 · İlk 11: 74'31.10.25 · İlk 11: 81'08.11.25 · İlk 11: 89'29.11.25 · İlk 11: 78'22.04.26 · Sonradan: 11'10.05.26 · Sonradan: 11'09.08.26 · Sonradan: 39'14.08.26 · Sonradan: 29'21.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 74'04.09.26 · İlk 11: 19'11.09.26 · Sonradan: 29'18.09.26 · Sonradan: 45'26.09.26 · İlk 11: 29'02.10.26 · Sonradan: 32'09.10.26 · İlk 11: 45'16.10.26 · Sonradan: 32'23.10.26 · İlk 11: 90'27.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 56'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 742 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (6)90 dk’da 2.64
  • Başarılı çalım5 / 18

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.73
  • Pas isabeti66%62 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme4 · 0
  • Kazanılan ikili mücadele20 / 75
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.80

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieHelmond Sport123055330
2025Challenger Pro LigiK. Lierse Kempenzonen62032611
Pro LigiMechelen2002200
2024Challenger Pro LigiK. Lierse Kempenzonen1001000
Toplam215091141

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım