EibarOrta saha
Jon Magunacelaya
- Forma numarası
- 11
Orta saha
Sezon 2026Segunda Division
11Maç9 kez ilk 11
743Dakika
2Gol
1Asist
0Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist2
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.26
Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G23.08.26 · Eibar 1 - 0 Real Valladolid · Puan 7.34.5G30.08.26 · FC Andorra 0 - 1 Eibar · Puan 4.57.8G14.09.26 · Celta de Vigo B 0 - 4 Eibar · Puan 7.87.8G19.09.26 · CD Eldense 1 - 2 Eibar · Puan 7.87.0G27.09.26 · Eibar 3 - 2 UD Las Palmas · Puan 7.07.0G27.09.26 · Eibar 3 - 2 UD Las Palmas · Puan 7.06.3G03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 6.36.3G03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 6.35.9M12.10.26 · Real Oviedo 3 - 1 Eibar · Puan 5.95.8M24.10.26 · Córdoba CF 2 - 0 Eibar · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 1.200 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.64 |
| Kilit pas | 1.88 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 40% |
| Top kazanma | 5.69 |
| Aldırdığı faul | 2.75 |
Son maçları
- Segunda DivisionCórdoba CF2Eibar090' İlk 115.8
- Segunda DivisionReal Oviedo3Eibar159' İlk 115.9
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar331' Sonradan6.3
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar331' Sonradan6.3
- Segunda DivisionEibar3UD Las Palmas290' İlk 117.0
- Segunda DivisionEibar3UD Las Palmas290' İlk 117.0
- Segunda DivisionCD Eldense1Eibar2Gol 186' İlk 117.8
- Segunda DivisionCelta de Vigo B0Eibar4Gol 159' İlk 117.8
- Segunda DivisionFC Andorra0Eibar1Kırmızı kart 156' İlk 114.5
- Segunda DivisionEibar1Real Valladolid090' İlk 117.3
- Segunda DivisionEibar1CD Tenerife3AAsist 161' İlk 117.1
- Segunda DivisionCD Castellon2Eibar18' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 1.200 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (6)90 dk’da 1.64
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.88
- Pas isabeti76%360 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 15
- Kazanılan ikili mücadele67 / 167
- Aldırdığı faul2290 dk’da 2.75
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionEibar | 11 | 2 | 1 | 743 | 0 | 1 |
| 2025 | Copa del ReyEibar | 1 | 0 | 0 | 76 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionEibar | 34 | 2 | 2 | 1.232 | 4 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyReal Sociedad | 1 | 0 | 0 | 62 | 0 | 0 |
| La LigaReal Sociedad | 2 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| Segunda DivisionCórdoba CF | 20 | 0 | 0 | 580 | 4 | 1 | |
| UEFA Avrupa LigiReal Sociedad | 1 | 0 | 0 | 32 | 1 | 0 | |
| Toplam | 70 | 4 | 3 | 2.735 | 9 | 2 | |
Kulüpler
- EibarŞu an#11
- Real SociedadŞu an#25
- Córdoba CFŞu an#24