Ferencvarosi TCMbrojtës
T. Raemaekers
- Numri i fanellës
- 28
- Emri i plotë
- Toon Raemaekers
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026UEFA Europa League
4Ndeshje4 herë titullar
360Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.17
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 80 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.3F14.04.26 · Ferencvarosi TC 2 - 1 Puskas Academy · Vlerësimi 7.36.8H19.04.26 · Gyor ETO FC 1 - 0 Ferencvarosi TC · Vlerësimi 6.87.6F26.04.26 · Ferencvarosi TC 2 - 0 Paksi SE · Vlerësimi 7.67.2F03.05.26 · Ujpest FC 0 - 5 Ferencvarosi TC · Vlerësimi 7.27.2F16.05.26 · Ferencvarosi TC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · Vlerësimi 7.27.0F23.07.26 · Twente 1 - 2 Ferencvarosi TC · Vlerësimi 7.08.0F05.08.26 · Ferencvarosi TC 1 - 0 Gornik Zabrze · Vlerësimi 8.06.8F17.09.26 · Celtic FC 1 - 3 Ferencvarosi TC · Vlerësimi 6.86.7F15.10.26 · Ferencvarosi TC 2 - 1 FC Viktoria Plzen · Vlerësimi 6.77.1B18.10.26 · Kisvarda Master Good 1 - 1 Ferencvarosi TC · Vlerësimi 7.1
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta30 ndeshje · 2700 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.29 |
| Pasime kyçe | 0.50 |
| Driblime | 1.00 |
| Saktësi pasimi | 86% |
| Dyluftime | 63% |
| Rikthime topi | 3.74 |
| Faulle të fituara | 1.61 |
Ndeshjet e fundit
- NB IKisvarda Master Good1Ferencvarosi TC190' Titullar7.1
- UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC2FC Viktoria Plzen1Të verdhë 190' Titullar6.7
- UEFA Europa LeagueCeltic FC1Ferencvarosi TC390' Titullar6.8
- UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC1Gornik Zabrze090' Titullar8.0
- UEFA Europa LeagueTwente1Ferencvarosi TC290' Titullar7.0
- NB IFerencvarosi TC3Zalaegerszeg TE090' Titullar7.2
- NB IUjpest FC0Ferencvarosi TC590' Titullar7.2
- NB IFerencvarosi TC2Paksi SE090' Titullar7.6
- NB IGyor ETO FC1Ferencvarosi TC090' Titullar6.8
- NB IFerencvarosi TC2Puskas Academy190' Titullar7.3
- NB IFerencvarosi TC3Diosgyori VTK190' Titullar8.1
- NB IDebreceni VSC0Ferencvarosi TC290' Titullar7.7
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme30 ndeshje · 2700 min
Sulmi
- Goditje (në portë)22 (9)1.29 për 90
- Driblime të suksesshme9 / 17
Pasimet
- Pasime kyçe40.50 për 90
- Saktësia e pasimeve86%1891 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje62 · 39
- Duele të fituara185 / 296
- Faulle të fituara291.61 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC | 4 | 0 | 0 | 360 | 1 | 0 |
| 2025 | NB IFerencvarosi TC | 23 | 0 | 0 | 2070 | 2 | 0 |
| UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC | 6 | 0 | 0 | 470 | 1 | 0 | |
| UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC | 11 | 0 | 0 | 990 | 4 | 0 | |
| 2024 | Pro LeagueKV Mechelen | 35 | 0 | 0 | 2829 | 3 | 0 |
| Gjithsej | 79 | 0 | 0 | 6719 | 11 | 0 | |
Klubet
- Ferencvarosi TCAktual#28
- KV MechelenAktual#4
