Ferencvárosi TCDefans
T. Raemaekers
- Forma numarası
- 28
- Tam adı
- Toon Raemaekers
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026UEFA Avrupa Ligi
4Maç4 kez ilk 11
360Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.17
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 80 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G14.04.26 · Ferencvárosi TC 2 - 1 Puskas Academy · Puan 7.36.8M19.04.26 · Gyor ETO FC 1 - 0 Ferencvárosi TC · Puan 6.87.6G26.04.26 · Ferencvárosi TC 2 - 0 Paksi SE · Puan 7.67.2G03.05.26 · Újpest FC 0 - 5 Ferencvárosi TC · Puan 7.27.2G16.05.26 · Ferencvárosi TC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · Puan 7.27.0G23.07.26 · Twente 1 - 2 Ferencvárosi TC · Puan 7.08.0G05.08.26 · Ferencvárosi TC 1 - 0 Gornik Zabrze · Puan 8.06.8G17.09.26 · Celtic FC 1 - 3 Ferencvárosi TC · Puan 6.86.7G15.10.26 · Ferencvárosi TC 2 - 1 FC Viktoria Plzen · Puan 6.77.1B18.10.26 · Varda Se 1 - 1 Ferencvárosi TC · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.700 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.29 |
| Kilit pas | 0.50 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 3.74 |
| Aldırdığı faul | 1.61 |
Son maçları
- NB IVarda Se1Ferencvárosi TC190' İlk 117.1
- UEFA Avrupa LigiFerencvárosi TC2FC Viktoria Plzen1Sarı kart 190' İlk 116.7
- UEFA Avrupa LigiCeltic FC1Ferencvárosi TC390' İlk 116.8
- UEFA Avrupa LigiFerencvárosi TC1Gornik Zabrze090' İlk 118.0
- UEFA Avrupa LigiTwente1Ferencvárosi TC290' İlk 117.0
- NB IFerencvárosi TC3Zalaegerszeg TE090' İlk 117.2
- NB IÚjpest FC0Ferencvárosi TC590' İlk 117.2
- NB IFerencvárosi TC2Paksi SE090' İlk 117.6
- NB IGyor ETO FC1Ferencvárosi TC090' İlk 116.8
- NB IFerencvárosi TC2Puskas Academy190' İlk 117.3
- NB IFerencvárosi TC3Diósgyöri VTK190' İlk 118.1
- NB IDebreceni VSC0Ferencvárosi TC290' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.700 dk
Hücum
- Şut (isabetli)22 (9)90 dk’da 1.29
- Başarılı çalım9 / 17
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.50
- Pas isabeti86%1.891 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme62 · 39
- Kazanılan ikili mücadele185 / 296
- Aldırdığı faul2990 dk’da 1.61
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UEFA Avrupa LigiFerencvárosi TC | 4 | 0 | 0 | 360 | 1 | 0 |
| 2025 | NB IFerencvárosi TC | 23 | 0 | 0 | 2.070 | 2 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiFerencvárosi TC | 11 | 0 | 0 | 990 | 4 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiFerencvárosi TC | 6 | 0 | 0 | 470 | 1 | 0 | |
| 2024 | Pro LigiMechelen | 35 | 0 | 0 | 2.829 | 3 | 0 |
| Toplam | 79 | 0 | 0 | 6.719 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- Ferencvárosi TCŞu an#28
- MechelenŞu an#4
