ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Sil Van Der Wegen

Numri i fanellës
17
Mbrojtës

Sezoni 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

11Ndeshje11 herë titullar
990Minuta
0Gola
1Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.64
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje90
Gola + asiste për 90 min0.20

Numrat nga 77 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.4B06.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Vlerësimi 6.46.3H11.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · Vlerësimi 6.36.0H18.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.08.2F26.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · Vlerësimi 8.26.4H03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.46.5H09.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.5–H18.10.26 · MVV Maastricht 1 - 5 Heracles Almelo6.0B23.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.07.9H28.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 SBV Excelsior · Vlerësimi 7.96.1H31.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.1

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Eindhoven 6.5, FC Volendam 6.9, Jong AZ Alkmaar 7.2, Roda JC Kerkrade 6.4, Almere City FC 6.3, Waalwijk 6.0, Helmond Sport 8.2, TOP Oss 6.4, NAC Breda 6.5, FC Den Bosch 6.0, SBV Excelsior 7.9, VVV-Venlo 6.1mes. 6.7014.08.26 · FC Eindhoven 2 - 3 MVV Maastricht · 6.521.08.26 · MVV Maastricht 1 - 0 FC Volendam · 6.928.08.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 2 MVV Maastricht · 7.206.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · 6.411.09.26 · MVV Maastricht 0 - 4 Almere City FC · 6.318.09.26 · Waalwijk 6 - 1 MVV Maastricht · 6.026.09.26 · MVV Maastricht 2 - 0 Helmond Sport · 8.203.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 6.409.10.26 · NAC Breda 1 - 0 MVV Maastricht · 6.523.10.26 · FC Den Bosch 2 - 2 MVV Maastricht · 6.028.10.26 · MVV Maastricht 0 - 3 SBV Excelsior · 7.931.10.26 · MVV Maastricht 1 - 2 VVV-Venlo · 6.16.18.2

Profili për 90 minuta31 ndeshje · 2564 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.91, Pasime kyçe 1.44, Driblime 0.86, Saktësi pasimi 84%, Dyluftime 59%, Rikthime topi 3.36, Faulle të fituara 1.84Gjuajtje: 0.91Pasime kyçe: 1.44Driblime: 0.86Saktësi pasimi: 84%Dyluftime: 59%Rikthime topi: 3.36Faulle të fituara: 1.84Gjuajtje0.91Pasime kyçe1.44Driblime0.86Saktësi pasimi84%Dyluftime59%Rikthime topi3.36Faulle të fituara1.84
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.91
Pasime kyçe1.44
Driblime0.86
Saktësi pasimi84%
Dyluftime59%
Rikthime topi3.36
Faulle të fituara1.84
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 3, Asiste 2; 2025: Gola 3, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 12024 · Gola: 32024 · Asiste: 22025 · Gola: 32025 · Asiste: 22026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8417.03.26 · Nga stoli: 71'20.03.26 · Titullar: 87'06.04.26 · Titullar: 67'13.04.26 · Titullar: 90'17.04.26 · Nga stoli: 22'24.04.26 · Titullar: 84'09.08.26 · Titullar: 90'14.08.26 · Titullar: 90'21.08.26 · Titullar: 90'28.08.26 · Titullar: 90'06.09.26 · Titullar: 90'11.09.26 · Titullar: 90'18.09.26 · Titullar: 90'26.09.26 · Titullar: 90'03.10.26 · Titullar: 90'09.10.26 · Titullar: 90'18.10.26 · Titullar: 90'23.10.26 · Titullar: 90'28.10.26 · Titullar: 90'31.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme31 ndeshje · 2564 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)10 (6)0.91 për 90
  • Driblime të suksesshme12 / 24

Pasimet

  • Pasime kyçe241.44 për 90
  • Saktësia e pasimeve84%1305 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje52 · 29
  • Duele të fituara146 / 247
  • Faulle të fituara471.84 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Eerste DivisieMVV Maastricht100190010
KNVB BekerMVV Maastricht1009000
2025Eerste DivisieJong FC Utrecht3132237541
2024Eerste DivisieJong FC Utrecht3232212520
Gjithsej7465549071

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë