ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FC LuzernMesfushor

Nicky Beloko

Numri i fanellës
18
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Super League

1Ndeshje1 herë titullar
30Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.56
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje58
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 50 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.0H01.03.26 · FC Lausanne Sport 1 - 2 FC Basel · Vlerësimi 6.07.6F04.03.26 · FC Zurich 1 - 2 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 7.66.2F08.03.26 · Grasshopper Club Zurich 2 - 3 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 6.26.2H15.03.26 · FC Lausanne Sport 0 - 2 BSC Young Boys · Vlerësimi 6.26.1H22.03.26 · FC Luzern 4 - 0 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 6.17.6F04.04.26 · FC Lausanne Sport 2 - 1 FC Winterthur · Vlerësimi 7.66.6H12.04.26 · FC Sion 3 - 0 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 6.67.0F25.04.26 · FC Lausanne Sport 3 - 0 FC Zurich · Vlerësimi 7.06.5H02.05.26 · FC Lausanne Sport 1 - 3 FC Luzern · Vlerësimi 6.55.8H29.08.26 · FC Lausanne Sport 2 - 3 FC Zurich · Vlerësimi 5.8

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: SK Sigma Olomouc 5.8, SK Sigma Olomouc 6.6, FC Basel 6.0, FC Zurich 7.6, Grasshopper Club Zurich 6.2, BSC Young Boys 6.2, FC Luzern 6.1, FC Winterthur 7.6, FC Sion 6.6, FC Zurich 7.0, FC Luzern 6.5, FC Zurich 5.8mes. 6.5019.02.26 · SK Sigma Olomouc 1 - 1 FC Lausanne Sport · 5.826.02.26 · FC Lausanne Sport 1 - 2 SK Sigma Olomouc · 6.601.03.26 · FC Lausanne Sport 1 - 2 FC Basel · 6.004.03.26 · FC Zurich 1 - 2 FC Lausanne Sport · 7.608.03.26 · Grasshopper Club Zurich 2 - 3 FC Lausanne Sport · 6.215.03.26 · FC Lausanne Sport 0 - 2 BSC Young Boys · 6.222.03.26 · FC Luzern 4 - 0 FC Lausanne Sport · 6.104.04.26 · FC Lausanne Sport 2 - 1 FC Winterthur · 7.612.04.26 · FC Sion 3 - 0 FC Lausanne Sport · 6.625.04.26 · FC Lausanne Sport 3 - 0 FC Zurich · 7.002.05.26 · FC Lausanne Sport 1 - 3 FC Luzern · 6.529.08.26 · FC Lausanne Sport 2 - 3 FC Zurich · 5.85.87.6

Profili për 90 minuta23 ndeshje · 1443 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.75, Pasime kyçe 1.89, Driblime 2.43, Saktësi pasimi 83%, Dyluftime 45%, Rikthime topi 3.73, Faulle të fituara 1.90Gjuajtje: 1.75Pasime kyçe: 1.89Driblime: 2.43Saktësi pasimi: 83%Dyluftime: 45%Rikthime topi: 3.73Faulle të fituara: 1.90Gjuajtje1.75Pasime kyçe1.89Driblime2.43Saktësi pasimi83%Dyluftime45%Rikthime topi3.73Faulle të fituara1.90
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.75
Pasime kyçe1.89
Driblime2.43
Saktësi pasimi83%
Dyluftime45%
Rikthime topi3.73
Faulle të fituara1.90
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Super LeagueFC Lausanne Sport2FC Zurich330' Titullar5.8
  • Super LeagueFC Lausanne Sport1FC Luzern345' Titullar6.5
  • Super LeagueFC Lausanne Sport3FC Zurich055' Titullar7.0
  • Super LeagueFC Sion3FC Lausanne Sport045' Titullar6.6
  • Super LeagueFC Lausanne Sport2FC Winterthur190' Titullar7.6
  • Super LeagueFC Luzern4FC Lausanne Sport063' Titullar6.1
  • Super LeagueFC Lausanne Sport0BSC Young Boys261' Titullar6.2
  • Super LeagueGrasshopper Club Zurich2FC Lausanne Sport378' Titullar6.2
  • Super LeagueFC Zurich1FC Lausanne Sport276' Titullar7.6
  • Super LeagueFC Lausanne Sport1FC Basel236' Nga stoli6.0
  • UEFA Conference LeagueFC Lausanne Sport1SK Sigma Olomouc267' Titullar6.6
  • UEFA Conference LeagueSK Sigma Olomouc1FC Lausanne Sport154' Titullar5.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 1; 2025: Gola 1, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 12024 · Asiste: 12025 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6230.11.25 · Nga stoli: 28'11.12.25 · Nga stoli: 20'14.12.25 · Titullar: 45'14.01.26 · Titullar: 89'17.01.26 · Titullar: 90'24.01.26 · Titullar: 87'08.02.26 · Titullar: 90'15.02.26 · Titullar: 89'19.02.26 · Titullar: 54'26.02.26 · Titullar: 67'01.03.26 · Nga stoli: 36'04.03.26 · Titullar: 76'08.03.26 · Titullar: 78'15.03.26 · Titullar: 61'22.03.26 · Titullar: 63'04.04.26 · Titullar: 90'12.04.26 · Titullar: 45'25.04.26 · Titullar: 55'02.05.26 · Titullar: 45'29.08.26 · Titullar: 30'

Statistika të hollësishme23 ndeshje · 1443 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)17 (2)1.75 për 90
  • Driblime të suksesshme21 / 43

Pasimet

  • Pasime kyçe111.89 për 90
  • Saktësia e pasimeve83%617 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje38 · 14
  • Duele të fituara95 / 211
  • Faulle të fituara151.90 për 90

Karriera me një shikim

Karriera me një shikim: Neuchatel Xamax · 2021–2022, FC Luzern · 2022–2025, Austin FC · 2025–2025, FC Lausanne Sport · 2025–Neuchatel X…Neuchatel Xamax · 2021–2022FC LuzernFC Luzern · 2022–2025Austin FC · 2025–2025FC Lausan…FC Lausanne Sport · 2025–

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Super LeagueFC Lausanne Sport1003000
2025Super LeagueFC Lausanne Sport2210146441
UEFA Conference LeagueFC Lausanne Sport70031820
2024Super LeagueFC Luzern2011132740
Gjithsej50213139101

Historia e transferimeve

  1. Falas
  2. Falas
  3. Falas
  4. Transferim
  5. Transferim
  6. Huazim

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë