ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
LuzernOrta saha

Nicky Beloko

Forma numarası
18
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

1Maç1 kez ilk 11
30Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.56
Gol + asist0
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M01.03.26 · Lausanne Sport 1 - 2 FC Basel · Puan 6.07.6G04.03.26 · Zurich 1 - 2 Lausanne Sport · Puan 7.66.2G08.03.26 · Grasshopper 2 - 3 Lausanne Sport · Puan 6.26.2M15.03.26 · Lausanne Sport 0 - 2 BSC Young Boys · Puan 6.26.1M22.03.26 · Luzern 4 - 0 Lausanne Sport · Puan 6.17.6G04.04.26 · Lausanne Sport 2 - 1 FC Winterthur · Puan 7.66.6M12.04.26 · FC Sion 3 - 0 Lausanne Sport · Puan 6.67.0G25.04.26 · Lausanne Sport 3 - 0 Zurich · Puan 7.06.5M02.05.26 · Lausanne Sport 1 - 3 Luzern · Puan 6.55.8M29.08.26 · Lausanne Sport 2 - 3 Zurich · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SK Sigma Olomouc 5.8, SK Sigma Olomouc 6.6, FC Basel 6.0, Zurich 7.6, Grasshopper 6.2, BSC Young Boys 6.2, Luzern 6.1, FC Winterthur 7.6, FC Sion 6.6, Zurich 7.0, Luzern 6.5, Zurich 5.8ort. 6.5019.02.26 · SK Sigma Olomouc 1 - 1 Lausanne Sport · 5.826.02.26 · Lausanne Sport 1 - 2 SK Sigma Olomouc · 6.601.03.26 · Lausanne Sport 1 - 2 FC Basel · 6.004.03.26 · Zurich 1 - 2 Lausanne Sport · 7.608.03.26 · Grasshopper 2 - 3 Lausanne Sport · 6.215.03.26 · Lausanne Sport 0 - 2 BSC Young Boys · 6.222.03.26 · Luzern 4 - 0 Lausanne Sport · 6.104.04.26 · Lausanne Sport 2 - 1 FC Winterthur · 7.612.04.26 · FC Sion 3 - 0 Lausanne Sport · 6.625.04.26 · Lausanne Sport 3 - 0 Zurich · 7.002.05.26 · Lausanne Sport 1 - 3 Luzern · 6.529.08.26 · Lausanne Sport 2 - 3 Zurich · 5.85.87.6

90 dakika başına profil24 maç · 1.488 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.75, Kilit pas 1.89, Çalım 2.43, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 45%, Top kazanma 3.81, Aldırdığı faul 1.90Şut: 1.75Kilit pas: 1.89Çalım: 2.43Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 45%Top kazanma: 3.81Aldırdığı faul: 1.90Şut1.75Kilit pas1.89Çalım2.43Pas isabeti83%Kazanılan ikili45%Top kazanma3.81Aldırdığı faul1.90
90 dakika başına profil
Şut1.75
Kilit pas1.89
Çalım2.43
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili45%
Top kazanma3.81
Aldırdığı faul1.90
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Süper LigLausanne Sport2Zurich330' İlk 115.8
  • Süper LigLausanne Sport1Luzern345' İlk 116.5
  • Süper LigLausanne Sport3Zurich055' İlk 117.0
  • Süper LigFC Sion3Lausanne Sport045' İlk 116.6
  • Süper LigLausanne Sport2FC Winterthur190' İlk 117.6
  • Süper LigLuzern4Lausanne Sport063' İlk 116.1
  • Süper LigLausanne Sport0BSC Young Boys261' İlk 116.2
  • Süper LigGrasshopper2Lausanne Sport378' İlk 116.2
  • Süper LigZurich1Lausanne Sport276' İlk 117.6
  • Süper LigLausanne Sport1FC Basel236' Sonradan6.0
  • UEFA Konferans LigiLausanne Sport1SK Sigma Olomouc267' İlk 116.6
  • UEFA Konferans LigiSK Sigma Olomouc1Lausanne Sport154' İlk 115.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6230.11.25 · Sonradan: 28'11.12.25 · Sonradan: 20'14.12.25 · İlk 11: 45'14.01.26 · İlk 11: 89'17.01.26 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 87'08.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 89'19.02.26 · İlk 11: 54'26.02.26 · İlk 11: 67'01.03.26 · Sonradan: 36'04.03.26 · İlk 11: 76'08.03.26 · İlk 11: 78'15.03.26 · İlk 11: 61'22.03.26 · İlk 11: 63'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 45'25.04.26 · İlk 11: 55'02.05.26 · İlk 11: 45'29.08.26 · İlk 11: 30'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.488 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)17 (2)90 dk’da 1.75
  • Başarılı çalım21 / 43

Pas

  • Kilit pas1190 dk’da 1.89
  • Pas isabeti83%641 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme39 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele97 / 216
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.90

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: Neuchâtel Xamax · 2021–2022, Luzern · 2022–2025, Austin FC · 2025–2025, Lausanne Sport · 2025–Neuchâtel X…Neuchâtel Xamax · 2021–2022LuzernLuzern · 2022–2025Austin FC · 2025–2025Lausanne…Lausanne Sport · 2025–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigLausanne Sport1003000
2025Süper LigLausanne Sport22101.46441
UEFA Konferans LigiLausanne Sport70031820
2024Süper LigLuzern20111.32740
Toplam50213.139101

Transfer geçmişi

  1. Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Transfer
  5. Transfer
  6. Kiralık

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım