ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Cavalry FCMesfushor

N. Myroniuk

Kombësia
Canada
Mosha
21
Gjatësia
180 cm
Pesha
75 kg
Numri i fanellës
28
Vendlindja
Calgary
Emri i plotë
Nikolas Myroniuk
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Canadian Premier League

18Ndeshje12 herë titullar
650Minuta
1Gola
1Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.47
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje49
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 31 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.0F02.08.26 · Cavalry FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Vlerësimi 6.06.6F15.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · Vlerësimi 6.66.1F22.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · Vlerësimi 6.16.1F29.08.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · Vlerësimi 6.16.7F07.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · Vlerësimi 6.76.7F14.09.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Cavalry FC · Vlerësimi 6.77.2F26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Vlerësimi 7.26.3H01.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · Vlerësimi 6.36.3H03.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · Vlerësimi 6.36.7F17.10.26 · Cavalry FC 4 - 2 FC Pacific Greater Victoria · Vlerësimi 6.7

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Atletico Ottawa 6.0, FC Supra du Quebec 7.5, Inter Toronto FC 6.0, Forge FC 6.6, Atletico Ottawa 6.1, Vancouver FC 6.1, HFX Wanderers 6.7, FC Pacific Greater Victoria 6.7, FC Supra du Quebec 7.2, Atletico Ottawa 6.3, Inter Toronto FC 6.3, FC Pacific Greater Victoria 6.7mes. 6.5204.07.26 · Atletico Ottawa 0 - 3 Cavalry FC · 6.029.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · 7.502.08.26 · Cavalry FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 6.015.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 6.622.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · 6.129.08.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · 6.107.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · 6.714.09.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Cavalry FC · 6.726.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 7.201.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · 6.303.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · 6.317.10.26 · Cavalry FC 4 - 2 FC Pacific Greater Victoria · 6.76.77.5

Profili për 90 minuta18 ndeshje · 650 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.40, Pasime kyçe 1.56, Driblime 1.24, Saktësi pasimi 86%, Dyluftime 54%, Rikthime topi 4.28, Faulle të fituara 1.92Gjuajtje: 1.40Pasime kyçe: 1.56Driblime: 1.24Saktësi pasimi: 86%Dyluftime: 54%Rikthime topi: 4.28Faulle të fituara: 1.92Gjuajtje1.40Pasime kyçe1.56Driblime1.24Saktësi pasimi86%Dyluftime54%Rikthime topi4.28Faulle të fituara1.92
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.40
Pasime kyçe1.56
Driblime1.24
Saktësi pasimi86%
Dyluftime54%
Rikthime topi4.28
Faulle të fituara1.92
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Canadian Premier LeagueCavalry FC4FC Pacific Greater Victoria290' Titullar6.7
  • Canadian Premier LeagueInter Toronto FC3Cavalry FC190' Titullar6.3
  • Canadian Premier LeagueAtletico Ottawa3Cavalry FC221' Titullar6.3
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC6FC Supra du Quebec090' Titullar7.2
  • Canadian Premier LeagueFC Pacific Greater Victoria0Cavalry FC174' Titullar6.7
  • Canadian Premier LeagueHFX Wanderers1Cavalry FC3Të verdhë 145' Titullar6.7
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC1Vancouver FC020' Nga stoli6.1
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC3Atletico Ottawa121' Titullar6.1
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC2Forge FC118' Nga stoli6.6
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC5Inter Toronto FC024' Titullar6.0
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC2FC Supra du Quebec182' Nga stoli7.5
  • Canadian Premier LeagueCavalry FC1HFX Wanderers112' Nga stoli

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 1; 2025: Gola 1, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 12024 · Asiste: 12025 · Gola: 12026 · Gola: 12026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3805.04.25 · Titullar: 65'19.04.25 · Titullar: 45'18.05.26 · Nga stoli: 1'24.05.26 · Titullar: 9'31.05.26 · Titullar: 2'07.06.26 · Nga stoli: 8'11.06.26 · Titullar: 24'04.07.26 · Titullar: 19'18.07.26 · Nga stoli: 12'29.07.26 · Nga stoli: 82'02.08.26 · Titullar: 24'15.08.26 · Nga stoli: 18'22.08.26 · Titullar: 21'29.08.26 · Nga stoli: 20'07.09.26 · Titullar: 45'14.09.26 · Titullar: 74'26.09.26 · Titullar: 90'01.10.26 · Titullar: 21'03.10.26 · Titullar: 90'17.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme18 ndeshje · 650 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)6 (2)1.40 për 90
  • Driblime të suksesshme5 / 8

Pasimet

  • Pasime kyçe71.56 për 90
  • Saktësia e pasimeve86%260 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje20 · 6
  • Duele të fituara37 / 68
  • Faulle të fituara101.92 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Canadian Premier LeagueCavalry FC181165010
2025Canadian ChampionshipCavalry FC2108900
Canadian Premier LeagueCavalry FC20011000
2024Canadian Premier LeagueCavalry FC110138210
Gjithsej3322123120

Klubet

Rreth

N. Myroniuk luan si mesfushor te Cavalry FC. Data dhe vendi i lindjes: 21 korr 2005, Calgary (21 vjeç). Kombësia: Canada. Gjatësia: 180 cm. Në sezonin 2026: 18 ndeshje, 650 minuta, 1 gol dhe 1 asistim.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë