ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Cavalry FCOrta saha

N. Myroniuk

Uyruk
Canada
Yaş
21
Boy
180 cm
Kilo
75 kg
Forma numarası
28
Doğum yeri
Calgary
Tam adı
Nikolas Myroniuk
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

18Maç12 kez ilk 11
650Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist0
Maç başına dakika49
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0G02.08.26 · Cavalry FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 6.06.6G16.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · Puan 6.66.1G22.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · Puan 6.16.1G30.08.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · Puan 6.16.7G07.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · Puan 6.76.7G14.09.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Cavalry FC · Puan 6.77.2G26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Puan 7.26.3M01.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · Puan 6.36.3M03.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · Puan 6.36.7G17.10.26 · Cavalry FC 4 - 2 FC Pacific Greater Victoria · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Atletico Ottawa 6.0, FC Supra du Quebec 7.5, Inter Toronto FC 6.0, Forge FC 6.6, Atletico Ottawa 6.1, Vancouver FC 6.1, HFX Wanderers 6.7, FC Pacific Greater Victoria 6.7, FC Supra du Quebec 7.2, Atletico Ottawa 6.3, Inter Toronto FC 6.3, FC Pacific Greater Victoria 6.7ort. 6.5204.07.26 · Atletico Ottawa 0 - 3 Cavalry FC · 6.029.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · 7.502.08.26 · Cavalry FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 6.016.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 6.622.08.26 · Cavalry FC 3 - 1 Atletico Ottawa · 6.130.08.26 · Cavalry FC 1 - 0 Vancouver FC · 6.107.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · 6.714.09.26 · FC Pacific Greater Victoria 0 - 1 Cavalry FC · 6.726.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 7.201.10.26 · Atletico Ottawa 3 - 2 Cavalry FC · 6.303.10.26 · Inter Toronto FC 3 - 1 Cavalry FC · 6.317.10.26 · Cavalry FC 4 - 2 FC Pacific Greater Victoria · 6.76.77.5

90 dakika başına profil18 maç · 650 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.40, Kilit pas 1.56, Çalım 1.24, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 4.28, Aldırdığı faul 1.92Şut: 1.40Kilit pas: 1.56Çalım: 1.24Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 4.28Aldırdığı faul: 1.92Şut1.40Kilit pas1.56Çalım1.24Pas isabeti86%Kazanılan ikili54%Top kazanma4.28Aldırdığı faul1.92
90 dakika başına profil
Şut1.40
Kilit pas1.56
Çalım1.24
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma4.28
Aldırdığı faul1.92
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Kanada Premier LigiCavalry FC4FC Pacific Greater Victoria290' İlk 116.7
  • Kanada Premier LigiInter Toronto FC3Cavalry FC190' İlk 116.3
  • Kanada Premier LigiAtletico Ottawa3Cavalry FC221' İlk 116.3
  • Kanada Premier LigiCavalry FC6FC Supra du Quebec090' İlk 117.2
  • Kanada Premier LigiFC Pacific Greater Victoria0Cavalry FC174' İlk 116.7
  • Kanada Premier LigiHFX Wanderers1Cavalry FC3Sarı kart 145' İlk 116.7
  • Kanada Premier LigiCavalry FC1Vancouver FC020' Sonradan6.1
  • Kanada Premier LigiCavalry FC3Atletico Ottawa121' İlk 116.1
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2Forge FC118' Sonradan6.6
  • Kanada Premier LigiCavalry FC5Inter Toronto FC024' İlk 116.0
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2FC Supra du Quebec182' Sonradan7.5
  • Kanada Premier LigiCavalry FC1HFX Wanderers112' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 12024 · Asist: 12025 · Gol: 12026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3806.04.25 · İlk 11: 65'19.04.25 · İlk 11: 45'18.05.26 · Sonradan: 1'25.05.26 · İlk 11: 9'31.05.26 · İlk 11: 2'07.06.26 · Sonradan: 8'11.06.26 · İlk 11: 24'04.07.26 · İlk 11: 19'18.07.26 · Sonradan: 12'29.07.26 · Sonradan: 82'02.08.26 · İlk 11: 24'16.08.26 · Sonradan: 18'22.08.26 · İlk 11: 21'30.08.26 · Sonradan: 20'07.09.26 · İlk 11: 45'14.09.26 · İlk 11: 74'26.09.26 · İlk 11: 90'01.10.26 · İlk 11: 21'03.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 650 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 1.40
  • Başarılı çalım5 / 8

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.56
  • Pas isabeti86%260 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele37 / 68
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.92

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiCavalry FC181165010
2025Kanada Premier LigiCavalry FC20011000
Kanada ŞampiyonasıCavalry FC2108900
2024Kanada Premier LigiCavalry FC110138210
Toplam33221.23120

Kulüpler

Hakkında

N. Myroniuk, Cavalry FC formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 21 Tem 2005, Calgary (21 yaşında). Uyruğu: Canada. Boyu: 180 cm. 2026 sezonunda 18 maçta 650 dakika oynadı; 1 gol, 1 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım