ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Mitch van Kempen

Numri i fanellës
26
Mbrojtës

Sezoni 2026KNVB Beker

1Ndeshje0 herë titullar
8Minuta
0Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.14
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje73
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 22 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.8F06.02.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong PSV Eindhoven · Vlerësimi 6.85.6H13.02.26 · ADO Den Haag 3 - 0 MVV Maastricht · Vlerësimi 5.66.3H22.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.36.3B27.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · Vlerësimi 6.36.7B06.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.76.4F13.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · Vlerësimi 6.45.7B16.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 5.75.4H22.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II Tilburg · Vlerësimi 5.46.1H03.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · Vlerësimi 6.1–H27.10.26 · Rijnsburgse Boys 3 - 5 FC Den Bosch

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: ADO Den Haag 6.1, Almere City FC 7.2, Almere City FC 7.3, Jong PSV Eindhoven 6.8, ADO Den Haag 5.6, Roda JC Kerkrade 6.3, De Graafschap 6.3, FC Dordrecht 6.7, VVV-Venlo 6.4, Jong AZ Alkmaar 5.7, Willem II Tilburg 5.4, Waalwijk 6.1mes. 6.3202.11.25 · MVV Maastricht 3 - 4 ADO Den Haag · 6.107.11.25 · Almere City FC 4 - 0 MVV Maastricht · 7.202.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · 7.306.02.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong PSV Eindhoven · 6.813.02.26 · ADO Den Haag 3 - 0 MVV Maastricht · 5.622.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · 6.327.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · 6.306.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · 6.713.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · 6.416.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · 5.722.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II Tilburg · 5.403.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · 6.16.17.3

Profili për 90 minuta13 ndeshje · 835 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.33, Pasime kyçe 1.62, Saktësi pasimi 78%, Dyluftime 56%, Rikthime topi 4.14Gjuajtje: 1.33Pasime kyçe: 1.62Saktësi pasimi: 78%Dyluftime: 56%Rikthime topi: 4.14Gjuajtje1.33Pasime kyçe1.62Saktësi pasimi78%Dyluftime56%Rikthime topi4.14
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.33
Pasime kyçe1.62
Saktësi pasimi78%
Dyluftime56%
Rikthime topi4.14
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • KNVB CupRijnsburgse Boys3FC Den Bosch5Të verdhë 18' Nga stoli
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Waalwijk345' Titullar6.1
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Willem II Tilburg590' Titullar5.4
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht190' Titullar5.7
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2VVV-Venlo190' Titullar6.4
  • Eerste DivisieFC Dordrecht1MVV Maastricht190' Titullar6.7
  • Eerste DivisieMVV Maastricht3De Graafschap390' Titullar6.3
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2MVV Maastricht045' Titullar6.3
  • Eerste DivisieADO Den Haag3MVV Maastricht090' Titullar5.6
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong PSV Eindhoven190' Titullar6.8
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Almere City FC186' Nga stoli7.3
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden4MVV Maastricht011' Nga stoli

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 6616.08.25 · Titullar: 61'22.08.25 · Nga stoli: 12'21.10.25 · Nga stoli: 57'26.10.25 · Titullar: 90'30.10.25 · Titullar: 86'02.11.25 · Titullar: 90'07.11.25 · Titullar: 90'30.11.25 · Nga stoli: 10'19.12.25 · Nga stoli: 11'02.02.26 · Nga stoli: 86'06.02.26 · Titullar: 90'13.02.26 · Titullar: 90'22.02.26 · Titullar: 45'27.02.26 · Titullar: 90'06.03.26 · Titullar: 90'13.03.26 · Titullar: 90'16.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'03.04.26 · Titullar: 45'27.10.26 · Nga stoli: 8'

Statistika të hollësishme13 ndeshje · 835 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (0)1.33 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 5

Pasimet

  • Pasime kyçe91.62 për 90
  • Saktësia e pasimeve78%286 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje17 · 8
  • Duele të fituara24 / 43
  • Faulle të fituara2

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026KNVB BekerRijnsburgse Boys100810
2025Eerste DivisieMVV Maastricht1900131700
KNVB BekerMVV Maastricht1008600
2024KNVB BekerRijnsburgse Boys1009000
Gjithsej2200150110

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë