ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mitch van Kempen

Forma numarası
26
Defans

Sezon 2026KNVB Beker

1Maç0 kez ilk 11
8Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.14
Gol + asist0
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 22 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8G06.02.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 6.85.6M13.02.26 · ADO Den Haag 3 - 0 MVV Maastricht · Puan 5.66.3M22.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · Puan 6.36.3B27.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · Puan 6.36.7B06.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.76.4G13.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · Puan 6.45.7B16.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · Puan 5.75.4M22.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II · Puan 5.46.1M03.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · Puan 6.1–M27.10.26 · Rijnsburgse Boys 3 - 5 FC Den Bosch

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: ADO Den Haag 6.1, Almere City FC 7.2, Almere City FC 7.3, Jong PSV Eindhoven 6.8, ADO Den Haag 5.6, Roda JC Kerkrade 6.3, De Graafschap 6.3, FC Dordrecht 6.7, VVV-Venlo 6.4, Jong AZ Alkmaar 5.7, Willem II 5.4, Waalwijk 6.1ort. 6.3202.11.25 · MVV Maastricht 3 - 4 ADO Den Haag · 6.107.11.25 · Almere City FC 4 - 0 MVV Maastricht · 7.202.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · 7.306.02.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong PSV Eindhoven · 6.813.02.26 · ADO Den Haag 3 - 0 MVV Maastricht · 5.622.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · 6.327.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · 6.306.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · 6.713.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo · 6.416.03.26 · Jong AZ Alkmaar 1 - 1 MVV Maastricht · 5.722.03.26 · MVV Maastricht 0 - 5 Willem II · 5.403.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · 6.16.17.3

90 dakika başına profil14 maç · 925 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.25, Kilit pas 1.52, Çalım 1.29, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 4.40Şut: 1.25Kilit pas: 1.52Çalım: 1.29Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 4.40Şut1.25Kilit pas1.52Çalım1.29Pas isabeti78%Kazanılan ikili61%Top kazanma4.40
90 dakika başına profil
Şut1.25
Kilit pas1.52
Çalım1.29
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma4.40
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • KNVB KupasıRijnsburgse Boys3FC Den Bosch5Sarı kart 18' Sonradan
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Waalwijk345' İlk 116.1
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Willem II590' İlk 115.4
  • Eerste DivisieJong AZ Alkmaar1MVV Maastricht190' İlk 115.7
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2VVV-Venlo190' İlk 116.4
  • Eerste DivisieFC Dordrecht1MVV Maastricht190' İlk 116.7
  • Eerste DivisieMVV Maastricht3De Graafschap390' İlk 116.3
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2MVV Maastricht045' İlk 116.3
  • Eerste DivisieADO Den Haag3MVV Maastricht090' İlk 115.6
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong PSV Eindhoven190' İlk 116.8
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Almere City FC186' Sonradan7.3
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden4MVV Maastricht011' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6616.08.25 · İlk 11: 61'22.08.25 · Sonradan: 12'21.10.25 · Sonradan: 57'26.10.25 · İlk 11: 90'30.10.25 · İlk 11: 86'02.11.25 · İlk 11: 90'07.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · Sonradan: 10'19.12.25 · Sonradan: 11'02.02.26 · Sonradan: 86'06.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 45'27.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'16.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 45'27.10.26 · Sonradan: 8'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 925 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.25
  • Başarılı çalım4 / 8

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.52
  • Pas isabeti78%328 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele31 / 51
  • Aldırdığı faul3

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026KNVB BekerRijnsburgse Boys100810
2025Eerste DivisieMVV Maastricht19001.31700
KNVB BekerMVV Maastricht1008600
2024KNVB BekerRijnsburgse Boys1009000
Toplam22001.50110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım