ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Luis Barboza

Kombësia
Bolivia
Mosha
33
Numri i fanellës
3
Vendlindja
Santa Cruz de la Sierra
Emri i plotë
Luis René Barboza Quiróz
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Division Profesional

19Ndeshje19 herë titullar
1652Minuta
1Gola
2Asiste
7Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.54
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje86
Gola + asiste për 90 min0.21

Numrat nga 66 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.3B19.07.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 2 CD Oriente Petrolero · Vlerësimi 6.36.3F25.07.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 2 Club ABB · Vlerësimi 6.37.0B31.07.26 · Club The Strongest 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · Vlerësimi 7.07.9B05.08.26 · Independiente Petrolero 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · Vlerësimi 7.96.1H09.08.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 4 Club Bolivar · Vlerësimi 6.15.8H16.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · Vlerësimi 5.87.4B27.08.26 · Always Ready 2 - 2 Club Aurora Cochabamba · Vlerësimi 7.46.3F05.09.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 0 CD Gualberto Villarroel San Jose · Vlerësimi 6.36.6F12.09.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 2 Club Aurora Cochabamba · Vlerësimi 6.65.7H16.09.26 · Guabira Montero 3 - 1 Club Aurora Cochabamba · Vlerësimi 5.7

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Universitario de Vinto 6.1, CA Nacional Potosi 5.9, CD Oriente Petrolero 6.3, Club ABB 6.3, Club The Strongest 7.0, Independiente Petrolero 7.9, Club Bolivar 6.1, Club Blooming 5.8, Always Ready 7.4, CD Gualberto Villarroel San Jose 6.3, CD San Antonio Bulo Bulo 6.6, Guabira Montero 5.7mes. 6.4502.06.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 2 Club Aurora Cochabamba · 6.110.07.26 · CA Nacional Potosi 2 - 0 Club Aurora Cochabamba · 5.919.07.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 2 CD Oriente Petrolero · 6.325.07.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 2 Club ABB · 6.331.07.26 · Club The Strongest 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · 7.005.08.26 · Independiente Petrolero 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · 7.909.08.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 4 Club Bolivar · 6.116.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · 5.827.08.26 · Always Ready 2 - 2 Club Aurora Cochabamba · 7.405.09.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 0 CD Gualberto Villarroel San Jose · 6.312.09.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 2 Club Aurora Cochabamba · 6.616.09.26 · Guabira Montero 3 - 1 Club Aurora Cochabamba · 5.75.77.9

Profili për 90 minuta22 ndeshje · 1922 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 0.92, Pasime kyçe 0.38, Driblime 0.61, Saktësi pasimi 85%, Dyluftime 65%, Rikthime topi 2.49, Faulle të fituara 1.33Gjuajtje: 0.92Pasime kyçe: 0.38Driblime: 0.61Saktësi pasimi: 85%Dyluftime: 65%Rikthime topi: 2.49Faulle të fituara: 1.33Gjuajtje0.92Pasime kyçe0.38Driblime0.61Saktësi pasimi85%Dyluftime65%Rikthime topi2.49Faulle të fituara1.33
Profili për 90 minuta
Gjuajtje0.92
Pasime kyçe0.38
Driblime0.61
Saktësi pasimi85%
Dyluftime65%
Rikthime topi2.49
Faulle të fituara1.33
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • LFPBGuabira Montero3Club Aurora Cochabamba190' Titullar5.7
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo0Club Aurora Cochabamba245' Titullar6.6
  • LFPBClub Aurora Cochabamba3CD Gualberto Villarroel San Jose0Të verdhë 190' Titullar6.3
  • LFPBAlways Ready2Club Aurora Cochabamba2Gola 1Të verdhë 190' Titullar7.4
  • LFPBClub Blooming3Club Aurora Cochabamba0Të verdhë 190' Titullar5.8
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2Club Bolivar4Të verdhë 190' Titullar6.1
  • LFPBIndependiente Petrolero1Club Aurora Cochabamba1Asiste 190' Titullar7.9
  • LFPBClub The Strongest1Club Aurora Cochabamba190' Titullar7.0
  • LFPBClub Aurora Cochabamba3Club ABB290' Titullar6.3
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2CD Oriente Petrolero2Të verdhë 190' Titullar6.3
  • LFPBCA Nacional Potosi2Club Aurora Cochabamba090' Titullar5.9
  • LFPBFC Universitario de Vinto1Club Aurora Cochabamba2Të verdhë 190' Titullar6.1

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 3; 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 3, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 22023 · Gola: 32024 · Gola: 12025 · Gola: 32026 · Gola: 12026 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8715.12.25 · Titullar: 90'04.04.26 · Titullar: 90'12.04.26 · Titullar: 90'22.04.26 · Titullar: 90'28.04.26 · Titullar: 90'02.05.26 · Titullar: 77'13.05.26 · Titullar: 90'16.05.26 · Titullar: 90'02.06.26 · Titullar: 90'10.07.26 · Titullar: 90'19.07.26 · Titullar: 90'25.07.26 · Titullar: 90'31.07.26 · Titullar: 90'05.08.26 · Titullar: 90'09.08.26 · Titullar: 90'16.08.26 · Titullar: 90'27.08.26 · Titullar: 90'05.09.26 · Titullar: 90'12.09.26 · Titullar: 45'16.09.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme22 ndeshje · 1922 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)10 (3)0.92 për 90
  • Driblime të suksesshme6 / 6

Pasimet

  • Pasime kyçe30.38 për 90
  • Saktësia e pasimeve85%742 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje14 · 18
  • Duele të fituara66 / 102
  • Faulle të fituara231.33 për 90

Statistikat e karrierës

Klubet

Rreth

Luis Barboza luan si mbrojtës te Club Aurora Cochabamba. Data dhe vendi i lindjes: 2 pri 1993, Santa Cruz de la Sierra (33 vjeç). Kombësia: Bolivia. Në sezonin 2026: 19 ndeshje, 1652 minuta, 1 gol dhe 2 asistime.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë