ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Luis Barboza

Uyruk
Bolivia
Yaş
33
Forma numarası
3
Doğum yeri
Santa Cruz de la Sierra
Tam adı
Luis René Barboza Quiróz
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026LFPB

19Maç19 kez ilk 11
1.652Dakika
1Gol
2Asist
7Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.54
Gol + asist2
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3B19.07.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 2 CD Oriente Petrolero · Puan 6.36.3G25.07.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 2 Club ABB · Puan 6.37.0B01.08.26 · The Strongest 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 7.07.9B05.08.26 · Independiente Petrolero 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 7.96.1M09.08.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 4 Club Bolívar · Puan 6.15.8M16.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · Puan 5.87.4B27.08.26 · Always Ready 2 - 2 Club Aurora Cochabamba · Puan 7.46.3G06.09.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 0 CD Gualberto Villarroel San Jose · Puan 6.36.6G12.09.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 2 Club Aurora Cochabamba · Puan 6.65.7M16.09.26 · Guabira Montero 3 - 1 Club Aurora Cochabamba · Puan 5.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Universitario de Vinto 6.1, Nacional Potosi 5.9, CD Oriente Petrolero 6.3, Club ABB 6.3, The Strongest 7.0, Independiente Petrolero 7.9, Club Bolívar 6.1, Club Blooming 5.8, Always Ready 7.4, CD Gualberto Villarroel San Jose 6.3, CD San Antonio Bulo Bulo 6.6, Guabira Montero 5.7ort. 6.4502.06.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 2 Club Aurora Cochabamba · 6.110.07.26 · Nacional Potosi 2 - 0 Club Aurora Cochabamba · 5.919.07.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 2 CD Oriente Petrolero · 6.325.07.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 2 Club ABB · 6.301.08.26 · The Strongest 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · 7.005.08.26 · Independiente Petrolero 1 - 1 Club Aurora Cochabamba · 7.909.08.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 4 Club Bolívar · 6.116.08.26 · Club Blooming 3 - 0 Club Aurora Cochabamba · 5.827.08.26 · Always Ready 2 - 2 Club Aurora Cochabamba · 7.406.09.26 · Club Aurora Cochabamba 3 - 0 CD Gualberto Villarroel San Jose · 6.312.09.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 2 Club Aurora Cochabamba · 6.616.09.26 · Guabira Montero 3 - 1 Club Aurora Cochabamba · 5.75.77.9

90 dakika başına profil22 maç · 1.922 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.92, Kilit pas 0.38, Çalım 0.61, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 65%, Top kazanma 2.49, Aldırdığı faul 1.33Şut: 0.92Kilit pas: 0.38Çalım: 0.61Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 65%Top kazanma: 2.49Aldırdığı faul: 1.33Şut0.92Kilit pas0.38Çalım0.61Pas isabeti85%Kazanılan ikili65%Top kazanma2.49Aldırdığı faul1.33
90 dakika başına profil
Şut0.92
Kilit pas0.38
Çalım0.61
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili65%
Top kazanma2.49
Aldırdığı faul1.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBGuabira Montero3Club Aurora Cochabamba190' İlk 115.7
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo0Club Aurora Cochabamba245' İlk 116.6
  • LFPBClub Aurora Cochabamba3CD Gualberto Villarroel San Jose0Sarı kart 190' İlk 116.3
  • LFPBAlways Ready2Club Aurora Cochabamba2Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.4
  • LFPBClub Blooming3Club Aurora Cochabamba0Sarı kart 190' İlk 115.8
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2Club Bolívar4Sarı kart 190' İlk 116.1
  • LFPBIndependiente Petrolero1Club Aurora Cochabamba1Asist 190' İlk 117.9
  • LFPBThe Strongest1Club Aurora Cochabamba190' İlk 117.0
  • LFPBClub Aurora Cochabamba3Club ABB290' İlk 116.3
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2CD Oriente Petrolero2Sarı kart 190' İlk 116.3
  • LFPBNacional Potosi2Club Aurora Cochabamba090' İlk 115.9
  • LFPBFC Universitario de Vinto1Club Aurora Cochabamba2Sarı kart 190' İlk 116.1

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 3; 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 22023 · Gol: 32024 · Gol: 12025 · Gol: 32026 · Gol: 12026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8715.12.25 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'28.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 77'13.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'02.06.26 · İlk 11: 90'10.07.26 · İlk 11: 90'19.07.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 90'05.08.26 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'27.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 45'16.09.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.922 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (3)90 dk’da 0.92
  • Başarılı çalım6 / 6

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.38
  • Pas isabeti85%742 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele66 / 102
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026LFPBClub Aurora Cochabamba19121.65270
2025CONMEBOL SudamericanaCD San Antonio Bulo Bulo20015400
Copa LibertadoresCD San Antonio Bulo Bulo51043120
LFPBCD San Antonio Bulo Bulo102079210
2024Copa LibertadoresClub Aurora Cochabamba40036020
LFPBClub Aurora Cochabamba26101.903100
2023Copa BoliviaClub Aurora Cochabamba123–95620
Toplam78826.248240

Kulüpler

Hakkında

Luis Barboza, Club Aurora Cochabamba formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 2 Nis 1993, Santa Cruz de la Sierra (33 yaşında). Uyruğu: Bolivia. 2026 sezonunda 19 maçta 1.652 dakika oynadı; 1 gol, 2 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım