ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FC LuzernMesfushor

Levin Winkler

Numri i fanellës
29
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Super League

3Ndeshje1 herë titullar
129Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.61
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje36
Gola + asiste për 90 min0.25

Numrat nga 55 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.3H04.03.26 · FC Luzern 1 - 2 BSC Young Boys · Vlerësimi 6.36.4F07.03.26 · FC Lugano 1 - 3 FC Luzern · Vlerësimi 6.4–F22.03.26 · FC Luzern 4 - 0 FC Lausanne Sport–B12.04.26 · FC Luzern 2 - 2 FC St. Gallen7.9B09.05.26 · FC Luzern 3 - 3 Servette FC · Vlerësimi 7.97.1F12.05.26 · FC Luzern 1 - 0 FC Zurich · Vlerësimi 7.1–F16.05.26 · FC Winterthur 0 - 3 FC Luzern5.9B29.08.26 · Servette FC 1 - 1 FC Luzern · Vlerësimi 5.96.2F19.09.26 · FC Luzern 5 - 1 Grasshopper Club Zurich · Vlerësimi 6.26.5B31.10.26 · FC Luzern 1 - 1 FC Sion · Vlerësimi 6.5

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: FC Sion 5.9, FC St. Gallen 5.9, Grasshopper Club Zurich 6.4, FC Basel 6.0, FC Thun 1898 6.5, BSC Young Boys 6.3, FC Lugano 6.4, Servette FC 7.9, FC Zurich 7.1, Servette FC 5.9, Grasshopper Club Zurich 6.2, FC Sion 6.5mes. 6.4224.01.26 · FC Sion 1 - 1 FC Luzern · 5.901.02.26 · FC Luzern 2 - 2 FC St. Gallen · 5.910.02.26 · FC Luzern 4 - 3 Grasshopper Club Zurich · 6.422.02.26 · FC Luzern 4 - 2 FC Basel · 6.028.02.26 · FC Thun 1898 2 - 1 FC Luzern · 6.504.03.26 · FC Luzern 1 - 2 BSC Young Boys · 6.307.03.26 · FC Lugano 1 - 3 FC Luzern · 6.409.05.26 · FC Luzern 3 - 3 Servette FC · 7.912.05.26 · FC Luzern 1 - 0 FC Zurich · 7.129.08.26 · Servette FC 1 - 1 FC Luzern · 5.919.09.26 · FC Luzern 5 - 1 Grasshopper Club Zurich · 6.231.10.26 · FC Luzern 1 - 1 FC Sion · 6.56.57.9

Profili për 90 minuta21 ndeshje · 739 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.00, Driblime 2.47, Saktësi pasimi 78%, Dyluftime 55%, Rikthime topi 4.09, Faulle të fituara 2.11Gjuajtje: 1.00Driblime: 2.47Saktësi pasimi: 78%Dyluftime: 55%Rikthime topi: 4.09Faulle të fituara: 2.11Gjuajtje1.00Driblime2.47Saktësi pasimi78%Dyluftime55%Rikthime topi4.09Faulle të fituara2.11
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.00
Driblime2.47
Saktësi pasimi78%
Dyluftime55%
Rikthime topi4.09
Faulle të fituara2.11
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Super LeagueFC Luzern1FC Sion190' Titullar6.5
  • Super LeagueFC Luzern5Grasshopper Club Zurich118' Nga stoli6.2
  • Super LeagueServette FC1FC Luzern121' Nga stoli5.9
  • Super LeagueFC Winterthur0FC Luzern310' Nga stoli
  • Super LeagueFC Luzern1FC Zurich073' Titullar7.1
  • Super LeagueFC Luzern3Servette FC3Gola 190' Titullar7.9
  • Super LeagueFC Luzern2FC St. Gallen210' Nga stoli
  • Super LeagueFC Luzern4FC Lausanne Sport08' Nga stoli
  • Super LeagueFC Lugano1FC Luzern322' Nga stoli6.4
  • Super LeagueFC Luzern1BSC Young Boys216' Nga stoli6.3
  • Super LeagueFC Thun 18982FC Luzern131' Nga stoli6.5
  • Super LeagueFC Luzern4FC Basel230' Nga stoli6.0

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 4, Asiste 3; 2025: Gola 1, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 42024 · Asiste: 32025 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3606.12.25 · Nga stoli: 10'17.12.25 · Titullar: 62'17.01.26 · Nga stoli: 45'24.01.26 · Titullar: 90'01.02.26 · Titullar: 59'07.02.26 · Nga stoli: 1'10.02.26 · Nga stoli: 17'14.02.26 · Nga stoli: 11'22.02.26 · Nga stoli: 30'28.02.26 · Nga stoli: 31'04.03.26 · Nga stoli: 16'07.03.26 · Nga stoli: 22'22.03.26 · Nga stoli: 8'12.04.26 · Nga stoli: 10'09.05.26 · Titullar: 90'12.05.26 · Titullar: 73'16.05.26 · Nga stoli: 10'29.08.26 · Nga stoli: 21'19.09.26 · Nga stoli: 18'31.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme21 ndeshje · 739 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (3)1.00 për 90
  • Driblime të suksesshme13 / 20

Pasimet

  • Pasime kyçe5
  • Saktësia e pasimeve78%283 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje16 · 6
  • Duele të fituara42 / 76
  • Faulle të fituara122.11 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Super LeagueFC Luzern30012900
2025Super LeagueFC Luzern241073920
2024Super LeagueFC Luzern2843167130
Gjithsej5553253950

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë