ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
SPC BastiaMesfushor

Julien Maggiotti

Numri i fanellës
20
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Ligue 2

6Ndeshje3 herë titullar
275Minuta
1Gola
0Asiste
2Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar5.97
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje31
Gola + asiste për 90 min0.29

Numrat nga 56 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

–B24.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez–F09.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne–B19.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC6.2F24.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · Vlerësimi 6.25.9F14.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes · Vlerësimi 5.97.1B22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 7.16.0H28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 6.06.0H04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · Vlerësimi 6.0–H11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC4.6H09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 4.6

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: SPC Bastia 7.1, Stade Reims 6.6, USL Dunkerque 6.1, Clermont Foot 6.5, FC Istres 8.1, SPC Bastia 6.4, FC Rouen 1899 6.2, Nantes 5.9, Metz 7.1, Grenoble Foot 38 6.0, Red Star FC 6.0, Pau FC 4.6mes. 6.3825.11.25 · SPC Bastia 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.108.12.25 · Stade Reims 4 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.612.12.25 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 USL Dunkerque · 6.103.01.26 · Clermont Foot 4 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.510.01.26 · FC Istres 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 8.116.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 2 SPC Bastia · 6.424.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · 6.214.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes · 5.922.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.128.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · 6.004.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · 6.009.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 4.64.68.1

Profili për 90 minuta18 ndeshje · 690 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.84, Pasime kyçe 2.58, Saktësi pasimi 72%, Dyluftime 43%, Rikthime topi 3.08Gjuajtje: 2.84Pasime kyçe: 2.58Saktësi pasimi: 72%Dyluftime: 43%Rikthime topi: 3.08Gjuajtje2.84Pasime kyçe2.58Saktësi pasimi72%Dyluftime43%Rikthime topi3.08
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.84
Pasime kyçe2.58
Saktësi pasimi72%
Dyluftime43%
Rikthime topi3.08
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Ligue 2Pau FC3Stade Lavallois Mayenne FC2Të kuq 116' Nga stoli4.6
  • Ligue 2Dijon3Stade Lavallois Mayenne FC214' Nga stoli
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC1Red Star FC222' Nga stoli6.0
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC0Grenoble Foot 38390' Titullar6.0
  • Ligue 2Metz1Stade Lavallois Mayenne FC1Gola 1Të verdhë 168' Titullar7.1
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC2Nantes1Të verdhë 165' Titullar5.9
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC1FC Rouen 1899015' Nga stoli6.2
  • Ligue 2FC Rouen 18991Stade Lavallois Mayenne FC11' Nga stoli
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC2US Boulogne111' Nga stoli
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC0Rodez09' Nga stoli
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC3Grenoble Foot 38213' Nga stoli
  • Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC0SPC Bastia268' Titullar6.4

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 2, Asiste 1; 2025: Gola 2, Asiste 0; 2026: Gola 1, Asiste 02024 · Gola: 22024 · Asiste: 12025 · Gola: 22026 · Gola: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3831.10.25 · Nga stoli: 8'07.11.25 · Titullar: 69'21.11.25 · Nga stoli: 27'25.11.25 · Titullar: 70'08.12.25 · Titullar: 66'12.12.25 · Titullar: 45'03.01.26 · Nga stoli: 16'10.01.26 · Titullar: 74'16.01.26 · Titullar: 68'20.03.26 · Nga stoli: 13'24.04.26 · Nga stoli: 9'09.05.26 · Nga stoli: 11'19.05.26 · Nga stoli: 1'24.05.26 · Nga stoli: 15'14.08.26 · Titullar: 65'22.08.26 · Titullar: 68'28.08.26 · Titullar: 90'04.09.26 · Nga stoli: 22'11.09.26 · Nga stoli: 14'09.10.26 · Nga stoli: 16'

Statistika të hollësishme18 ndeshje · 690 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)16 (8)2.84 për 90
  • Driblime të suksesshme7 / 13

Pasimet

  • Pasime kyçe112.58 për 90
  • Saktësia e pasimeve72%357 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje7 · 4
  • Duele të fituara20 / 47
  • Faulle të fituara5

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC61027521
2025Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC1107400
Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC2310101720
2024Coupe de FranceSPC Bastia1002000
Ligue 2SPC Bastia252183440
Gjithsej5651222081

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë