ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
SPC BastiaOrta saha

Julien Maggiotti

Forma numarası
20
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

6Maç3 kez ilk 11
275Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.97
Gol + asist1
Maç başına dakika31
90 dakikada gol + asist0.29

Sayılar arşivimizdeki 56 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–B24.04.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 0 Rodez–G09.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne–B19.05.26 · FC Rouen 1899 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC6.2G24.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · Puan 6.25.9G14.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes · Puan 5.97.1B22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 7.16.0M28.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · Puan 6.06.0M04.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · Puan 6.0–M11.09.26 · Dijon 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC4.6M09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 4.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SPC Bastia 7.1, Stade Reims 6.6, USL Dunkerque 6.1, Clermont Foot 6.5, FC Istres 8.1, SPC Bastia 6.4, FC Rouen 1899 6.2, Nantes 5.9, Metz 7.1, Grenoble Foot 38 6.0, Red Star FC 6.0, Pau FC 4.6ort. 6.3825.11.25 · SPC Bastia 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.108.12.25 · Stade Reims 4 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.612.12.25 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 USL Dunkerque · 6.103.01.26 · Clermont Foot 4 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.510.01.26 · FC Istres 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 8.116.01.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 2 SPC Bastia · 6.424.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 FC Rouen 1899 · 6.214.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 Nantes · 5.922.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.128.08.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 0 - 3 Grenoble Foot 38 · 6.004.09.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 2 Red Star FC · 6.009.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 4.64.68.1

90 dakika başına profil19 maç · 759 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.81, Kilit pas 2.58, Pas isabeti 72%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 3.08Şut: 2.81Kilit pas: 2.58Pas isabeti: 72%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 3.08Şut2.81Kilit pas2.58Pas isabeti72%Kazanılan ikili42%Top kazanma3.08
90 dakika başına profil
Şut2.81
Kilit pas2.58
Pas isabeti72%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma3.08
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Lig 2Pau FC3Stade Lavallois Mayenne FC2Kırmızı kart 116' Sonradan4.6
  • Lig 2Dijon3Stade Lavallois Mayenne FC214' Sonradan
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1Red Star FC222' Sonradan6.0
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Grenoble Foot 38390' İlk 116.0
  • Lig 2Metz1Stade Lavallois Mayenne FC1Gol 1Sarı kart 168' İlk 117.1
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2Nantes1Sarı kart 165' İlk 115.9
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC1FC Rouen 1899015' Sonradan6.2
  • Lig 2FC Rouen 18991Stade Lavallois Mayenne FC11' Sonradan
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC2US Boulogne111' Sonradan
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0Rodez09' Sonradan
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC3Grenoble Foot 38213' Sonradan
  • Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC0SPC Bastia268' İlk 116.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 12025 · Gol: 22026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3831.10.25 · Sonradan: 8'07.11.25 · İlk 11: 69'21.11.25 · Sonradan: 27'25.11.25 · İlk 11: 70'08.12.25 · İlk 11: 66'12.12.25 · İlk 11: 45'03.01.26 · Sonradan: 16'10.01.26 · İlk 11: 74'16.01.26 · İlk 11: 68'20.03.26 · Sonradan: 13'24.04.26 · Sonradan: 9'09.05.26 · Sonradan: 11'19.05.26 · Sonradan: 1'24.05.26 · Sonradan: 15'14.08.26 · İlk 11: 65'22.08.26 · İlk 11: 68'28.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · Sonradan: 22'11.09.26 · Sonradan: 14'09.10.26 · Sonradan: 16'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 759 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (9)90 dk’da 2.81
  • Başarılı çalım7 / 14

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 2.58
  • Pas isabeti72%389 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele21 / 50
  • Aldırdığı faul6

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC61027521
2025Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC1107400
Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC23101.01720
2024Coupe de FranceSPC Bastia1002000
Lig 2SPC Bastia252183440
Toplam56512.22081

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım