Angers SCOMbrojtës
Jordan Lefort
- Numri i fanellës
- 21
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Ligue 1
8Ndeshje8 herë titullar
689Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.35
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje87
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 82 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.1B10.05.26 · Angers SCO 1 - 1 Strasbourg Alsace · Vlerësimi 7.16.7B17.05.26 · Stade Brestois 1 - 1 Angers SCO · Vlerësimi 6.76.6H23.08.26 · Angers SCO 0 - 2 Lille OSC · Vlerësimi 6.66.7F29.08.26 · AJ Auxerre 1 - 3 Angers SCO · Vlerësimi 6.75.4H06.09.26 · Angers SCO 1 - 2 Stade Rennais · Vlerësimi 5.46.1B12.09.26 · Le Havre 0 - 0 Angers SCO · Vlerësimi 6.18.0F19.09.26 · Angers SCO 2 - 0 ES Troyes · Vlerësimi 8.04.3H10.10.26 · Stade Brestois 5 - 1 Angers SCO · Vlerësimi 4.36.3B25.10.26 · Angers SCO 0 - 0 Lorient · Vlerësimi 6.36.3H01.11.26 · Olympique Lyonnais 2 - 0 Angers SCO · Vlerësimi 6.3
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta32 ndeshje · 2849 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.86 |
| Pasime kyçe | 1.29 |
| Driblime | 1.29 |
| Saktësi pasimi | 86% |
| Dyluftime | 56% |
| Rikthime topi | 3.93 |
| Faulle të fituara | 1.28 |
Ndeshjet e fundit
- Ligue 1Olympique Lyonnais2Angers SCO0Të verdhë 190' Titullar6.3
- Ligue 1Angers SCO0Lorient090' Titullar6.3
- Ligue 1Stade Brestois5Angers SCO1Të kuq 159' Titullar4.3
- Ligue 1Angers SCO2ES Troyes090' Titullar8.0
- Ligue 1Le Havre0Angers SCO0Të verdhë 190' Titullar6.1
- Ligue 1Angers SCO1Stade Rennais290' Titullar5.4
- Ligue 1AJ Auxerre1Angers SCO390' Titullar6.7
- Ligue 1Angers SCO0Lille OSC290' Titullar6.6
- Ligue 1Stade Brestois1Angers SCO190' Titullar6.7
- Ligue 1Angers SCO1Strasbourg Alsace190' Titullar7.1
- Ligue 1AJ Auxerre3Angers SCO190' Titullar7.3
- Ligue 1Angers SCO0Paris Saint-Germain390' Titullar5.4
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme32 ndeshje · 2849 min
Sulmi
- Goditje (në portë)6 (1)0.86 për 90
- Driblime të suksesshme9 / 17
Pasimet
- Pasime kyçe91.29 për 90
- Saktësia e pasimeve86%1975 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje44 · 45
- Duele të fituara108 / 192
- Faulle të fituara201.28 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Ligue 1Angers SCO | 8 | 0 | 0 | 689 | 2 | 1 |
| 2025 | Coupe de FranceAngers SCO | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Ligue 1Angers SCO | 34 | 0 | 2 | 3060 | 2 | 0 | |
| 2024 | Coupe de FranceAngers SCO | 4 | 0 | 0 | 241 | 0 | 0 |
| Ligue 1Angers SCO | 34 | 0 | 1 | 3060 | 3 | 0 | |
| Gjithsej | 82 | 0 | 3 | 7230 | 7 | 1 | |
Klubet
- Angers SCOAktual#21
