Ulsan Hyundai FCMbrojtës
Jae-ik Lee
- Numri i fanellës
- 14
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026K-League 1
14Ndeshje14 herë titullar
1052Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.28
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje74
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 26 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.7F11.04.26 · Incheon United FC 1 - 2 Ulsan Hyundai FC · Vlerësimi 6.76.3H26.04.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 4 Daejeon Citizen FC · Vlerësimi 6.38.2F10.05.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 0 Bucheon FC 1995 · Vlerësimi 8.26.2F13.05.26 · Ulsan Hyundai FC 2 - 1 Jeju United FC · Vlerësimi 6.26.2H17.05.26 · Gangwon FC 2 - 0 Ulsan Hyundai FC · Vlerësimi 6.25.9H11.07.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 3 Jeonbuk Motors · Vlerësimi 5.95.5H21.07.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 2 Incheon United FC · Vlerësimi 5.5–F02.08.26 · Ulsan Hyundai FC 3 - 1 FC Anyang6.1F08.08.26 · Pohang Steelers 0 - 2 Ulsan Hyundai FC · Vlerësimi 6.15.4B24.10.26 · Ulsan Hyundai FC 2 - 2 Pohang Steelers · Vlerësimi 5.4
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta14 ndeshje · 1052 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 0.60 |
| Pasime kyçe | 0.90 |
| Driblime | 0.27 |
| Saktësi pasimi | 85% |
| Dyluftime | 54% |
| Rikthime topi | 1.76 |
| Faulle të fituara | 0.54 |
Ndeshjet e fundit
- K-League 1Ulsan Hyundai FC2Pohang Steelers2Të verdhë 190' Titullar5.4
- K-League 1Pohang Steelers0Ulsan Hyundai FC217' Titullar6.1
- K-League 1Ulsan Hyundai FC3FC Anyang16' Titullar
- K-League 1Ulsan Hyundai FC1Incheon United FC290' Titullar5.5
- K-League 1Ulsan Hyundai FC1Jeonbuk Motors390' Titullar5.9
- K-League 1Gangwon FC2Ulsan Hyundai FC090' Titullar6.2
- K-League 1Ulsan Hyundai FC2Jeju United FC190' Titullar6.2
- K-League 1Ulsan Hyundai FC1Bucheon FC 1995090' Titullar8.2
- K-League 1Ulsan Hyundai FC1Daejeon Citizen FC490' Titullar6.3
- K-League 1Incheon United FC1Ulsan Hyundai FC290' Titullar6.7
- K-League 1Jeonbuk Motors2Ulsan Hyundai FC0Të verdhë 190' Titullar5.7
- K-League 1Ulsan Hyundai FC0Gimcheon Sangmu FC090' Titullar7.1
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme14 ndeshje · 1052 min
Sulmi
- Goditje (në portë)4 (1)0.60 për 90
- Driblime të suksesshme1 / 1
Pasimet
- Pasime kyçe60.90 për 90
- Saktësia e pasimeve85%496 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje5 · 5
- Duele të fituara38 / 70
- Faulle të fituara20.54 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K-League 1Ulsan Hyundai FC | 14 | 0 | 0 | 1052 | 2 | 0 |
| 2025 | FIFA Club World CupUlsan Hyundai FC | 2 | 0 | 0 | 175 | 0 | 0 |
| K-League 1Ulsan Hyundai FC | 5 | 0 | 0 | 372 | 3 | 0 | |
| 2024 | AFC Champions League Two, Group GJeonbuk Motors | 2 | 0 | 0 | 129 | 0 | 0 |
| K-League 1Jeonbuk Motors | 3 | 1 | 0 | 245 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 26 | 1 | 0 | 1973 | 5 | 0 | |
Klubet
- Jeonbuk MotorsAktual#14
- Ulsan Hyundai FCAktual#28
