ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
Ujpest FCMbrojtës

Attila Fiola

Numri i fanellës
5
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025NB I

17Ndeshje15 herë titullar
1373Minuta
0Gola
1Asiste
5Të verdhë
1Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.04
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje86
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 50 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.1F13.12.25 · MTK Budapest FC 3 - 4 Ujpest FC · Vlerësimi 6.17.2H31.01.26 · Ujpest FC 0 - 1 Puskas Academy · Vlerësimi 7.26.0H07.02.26 · Ferencvarosi TC 3 - 0 Ujpest FC · Vlerësimi 6.06.4F13.02.26 · Ujpest FC 2 - 1 Debreceni VSC · Vlerësimi 6.46.3F21.02.26 · Ujpest FC 2 - 1 Diosgyori VTK · Vlerësimi 6.36.2H28.02.26 · Gyor ETO FC 2 - 1 Ujpest FC · Vlerësimi 6.24.9B07.03.26 · Ujpest FC 0 - 0 Paksi SE · Vlerësimi 4.96.2B04.04.26 · Ujpest FC 2 - 2 MTK Budapest FC · Vlerësimi 6.25.8H25.04.26 · Puskas Academy 2 - 0 Ujpest FC · Vlerësimi 5.85.3H03.05.26 · Ujpest FC 0 - 5 Ferencvarosi TC · Vlerësimi 5.3

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Paksi SE 5.9, Zalaegerszeg TE 6.2, MTK Budapest FC 6.1, Puskas Academy 7.2, Ferencvarosi TC 6.0, Debreceni VSC 6.4, Diosgyori VTK 6.3, Gyor ETO FC 6.2, Paksi SE 4.9, MTK Budapest FC 6.2, Puskas Academy 5.8, Ferencvarosi TC 5.3mes. 6.0423.11.25 · Paksi SE 1 - 3 Ujpest FC · 5.907.12.25 · Ujpest FC 0 - 2 Zalaegerszeg TE · 6.213.12.25 · MTK Budapest FC 3 - 4 Ujpest FC · 6.131.01.26 · Ujpest FC 0 - 1 Puskas Academy · 7.207.02.26 · Ferencvarosi TC 3 - 0 Ujpest FC · 6.013.02.26 · Ujpest FC 2 - 1 Debreceni VSC · 6.421.02.26 · Ujpest FC 2 - 1 Diosgyori VTK · 6.328.02.26 · Gyor ETO FC 2 - 1 Ujpest FC · 6.207.03.26 · Ujpest FC 0 - 0 Paksi SE · 4.904.04.26 · Ujpest FC 2 - 2 MTK Budapest FC · 6.225.04.26 · Puskas Academy 2 - 0 Ujpest FC · 5.803.05.26 · Ujpest FC 0 - 5 Ferencvarosi TC · 5.35.37.2

Profili për 90 minuta12 ndeshje · 1038 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.00, Saktësi pasimi 85%, Dyluftime 46%, Rikthime topi 3.03, Faulle të fituara 1.93Gjuajtje: 1.00Saktësi pasimi: 85%Dyluftime: 46%Rikthime topi: 3.03Faulle të fituara: 1.93Gjuajtje1.00Saktësi pasimi85%Dyluftime46%Rikthime topi3.03Faulle të fituara1.93
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.00
Saktësi pasimi85%
Dyluftime46%
Rikthime topi3.03
Faulle të fituara1.93
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • NB IUjpest FC0Ferencvarosi TC5Të verdhë 190' Titullar5.3
  • NB IPuskas Academy2Ujpest FC0Të verdhë 163' Titullar5.8
  • NB IUjpest FC2MTK Budapest FC290' Titullar6.2
  • NB IUjpest FC0Paksi SE0Të kuq 181' Titullar4.9
  • NB IGyor ETO FC2Ujpest FC190' Titullar6.2
  • NB IUjpest FC2Diosgyori VTK1Të verdhë 190' Titullar6.3
  • NB IUjpest FC2Debreceni VSC190' Titullar6.4
  • NB IFerencvarosi TC3Ujpest FC0Të verdhë 190' Titullar6.0
  • NB IUjpest FC0Puskas Academy190' Titullar7.2
  • NB IMTK Budapest FC3Ujpest FC490' Titullar6.1
  • NB IUjpest FC0Zalaegerszeg TE284' Titullar6.2
  • NB IPaksi SE1Ujpest FC3Të verdhë 190' Titullar5.9

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2016: Gola 0, Asiste 0; 2018: Gola 0, Asiste 0; 2020: Gola 2, Asiste 1; 2022: Gola 0, Asiste 0; 2023: Gola 0, Asiste 0; 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 12020 · Gola: 22020 · Asiste: 12025 · Asiste: 1

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7926.04.25 · Titullar: 90'11.05.25 · Titullar: 90'24.05.25 · Nga stoli: 20'25.07.25 · Nga stoli: 31'10.08.25 · Nga stoli: 34'15.08.25 · Titullar: 90'23.08.25 · Titullar: 90'30.08.25 · Titullar: 90'23.11.25 · Titullar: 90'07.12.25 · Titullar: 84'13.12.25 · Titullar: 90'31.01.26 · Titullar: 90'07.02.26 · Titullar: 90'13.02.26 · Titullar: 90'21.02.26 · Titullar: 90'28.02.26 · Titullar: 90'07.03.26 · Titullar: 81'04.04.26 · Titullar: 90'25.04.26 · Titullar: 63'03.05.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme12 ndeshje · 1038 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)31.00 për 90
  • Driblime të suksesshme3 / 12

Pasimet

  • Pasime kyçe1
  • Saktësia e pasimeve85%551 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje12 · 11
  • Duele të fituara34 / 74
  • Faulle të fituara111.93 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025NB IUjpest FC1701137351
2024Euro ChampionshipHungary20018000
NB IUjpest FC20001585100
UEFA Nations League, League A, Gr. 1Hungary50040530
2023NB IVideoton FC Fehervar70054651
2022UEFA Nations League, League A, Gr. 1Hungary60040010
2020Euro ChampionshipHungary51041110
World Cup - Qualification EuropeHungary61154021
2018World Cup - Qualification EuropeHungary20018010
2016Euro ChampionshipHungary1009000
Gjithsej71225710283

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë