Gwangju FCOrta saha
Yu Je-ho
- Forma numarası
- 14
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026K - Lig 1
13Maç12 kez ilk 11
903Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.01
Gol + asist0
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–M16.05.26 · Incheon United FC 4 - 0 Gwangju FC6.4M11.07.26 · Gwangju FC 0 - 3 Pohang Steelers · Puan 6.46.2B26.08.26 · Gangwon FC 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.26.4B06.09.26 · Gimcheon Sangmu FC 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.45.4M09.09.26 · Gwangju FC 0 - 1 Jeju United FC · Puan 5.45.8B13.09.26 · Gwangju FC 1 - 1 FC Anyang · Puan 5.86.5B20.09.26 · Jeonbuk Motors 2 - 2 Gwangju FC · Puan 6.56.1G11.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC · Puan 6.15.3M18.10.26 · Daejeon Citizen FC 3 - 2 Gwangju FC · Puan 5.36.0B31.10.26 · Gwangju FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 1.082 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.30 |
| Kilit pas | 0.00 |
| Çalım | 0.59 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 1.41 |
| Aldırdığı faul | 1.12 |
Son maçları
- K - Lig 1Gwangju FC1Gimcheon Sangmu FC190' İlk 116.0
- K - Lig 1Daejeon Citizen FC3Gwangju FC2Sarı kart 145' İlk 115.3
- K - Lig 1Gwangju FC4Ulsan Hyundai FC390' İlk 116.1
- K - Lig 1Jeonbuk Motors2Gwangju FC290' İlk 116.5
- K - Lig 1Gwangju FC1FC Anyang1Sarı kart 145' İlk 115.8
- K - Lig 1Gwangju FC0Jeju United FC1Sarı kart 190' İlk 115.4
- K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC2Gwangju FC260' İlk 116.4
- K - Lig 1Gangwon FC2Gwangju FC290' İlk 116.2
- K - Lig 1Gwangju FC0Pohang Steelers390' İlk 116.4
- K - Lig 1Incheon United FC4Gwangju FC011' Sonradan
- K - Lig 1Gwangju FC0Bucheon FC 1995122' İlk 116.1
- K - Lig 1Gangwon FC3Gwangju FC090' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.082 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (0)90 dk’da 0.30
- Başarılı çalım4 / 9
Pas
- Kilit pas090 dk’da 0.00
- Pas isabeti87%391 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme6 · 5
- Kazanılan ikili mücadele29 / 62
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.12
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K - Lig 1Gwangju FC | 13 | 0 | 0 | 903 | 3 | 0 |
| 2025 | K - Lig 1Gwangju FC | 11 | 0 | 0 | 581 | 1 | 0 |
| 2024 | AFC Champions League TwoJeonbuk Motors | 5 | 1 | 0 | 321 | 0 | 0 |
| K - Lig 1Jeonbuk Motors | 2 | 0 | 0 | 63 | 1 | 0 | |
| Toplam | 31 | 1 | 0 | 1.868 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Gwangju FCŞu an#14
- Jeonbuk MotorsŞu an#81
