MTK Budapest FCDefans
Tamás Kádár
- Forma numarası
- 25
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2025NB I
24Maç24 kez ilk 11
2.063Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2B14.02.26 · MTK Budapest FC 2 - 2 Puskas Academy · Puan 6.26.6M23.02.26 · MTK Budapest FC 1 - 3 Ferencvárosi TC · Puan 6.66.6B27.02.26 · Debreceni VSC 2 - 2 MTK Budapest FC · Puan 6.66.9B08.03.26 · MTK Budapest FC 1 - 1 Diósgyöri VTK · Puan 6.96.9B13.03.26 · Gyor ETO FC 0 - 0 MTK Budapest FC · Puan 6.96.1M20.03.26 · MTK Budapest FC 0 - 2 Paksi SE · Puan 6.16.7B04.04.26 · Újpest FC 2 - 2 MTK Budapest FC · Puan 6.77.7G11.04.26 · MTK Budapest FC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · Puan 7.76.4G18.04.26 · MTK Budapest FC 2 - 1 Varda Se · Puan 6.46.1B15.05.26 · Puskas Academy 2 - 2 MTK Budapest FC · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 1.305 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Kilit pas | 1.50 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 72% |
| Top kazanma | 3.16 |
| Aldırdığı faul | 1.40 |
Son maçları
- NB IPuskas Academy2MTK Budapest FC2Sarı kart 190' İlk 116.1
- NB IMTK Budapest FC2Varda Se190' İlk 116.4
- NB IMTK Budapest FC3Zalaegerszeg TE090' İlk 117.7
- NB IÚjpest FC2MTK Budapest FC290' İlk 116.7
- NB IMTK Budapest FC0Paksi SE245' İlk 116.1
- NB IGyor ETO FC0MTK Budapest FC090' İlk 116.9
- NB IMTK Budapest FC1Diósgyöri VTK190' İlk 116.9
- NB IDebreceni VSC2MTK Budapest FC290' İlk 116.6
- NB IMTK Budapest FC1Ferencvárosi TC390' İlk 116.6
- NB IMTK Budapest FC2Puskas Academy2Sarı kart 190' İlk 116.2
- NB IZalaegerszeg TE1MTK Budapest FC190' İlk 117.0
- NB IMTK Budapest FC3Újpest FC490' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.305 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (1)
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.50
- Pas isabeti90%843 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme19 · 11
- Kazanılan ikili mücadele55 / 76
- Aldırdığı faul790 dk’da 1.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | NB IMTK Budapest FC | 24 | 0 | 0 | 2.063 | 2 | 0 |
| 2024 | NB IMTK Budapest FC | 21 | 1 | 2 | 1.845 | 6 | 0 |
| 2023 | NB IMTK Budapest FC | 19 | 0 | 0 | 1.563 | 1 | 1 |
| 2020 | Euro ChampionshipHungary | 4 | 0 | 0 | 315 | 0 | 0 |
| 2018 | World Cup - Qualification EuropeHungary | 4 | 1 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| 2016 | Euro ChampionshipHungary | 3 | 0 | 0 | 270 | 2 | 0 |
| Toplam | 75 | 2 | 2 | 6.416 | 11 | 1 | |
Kulüpler
- MTK Budapest FCŞu an#25
- HungaryŞu an#4
