ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Siad Gourville

Forma numarası
22
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Pro Ligi

4Maç2 kez ilk 11
213Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.71
Gol + asist0
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0B04.04.26 · Stade Reims 0 - 0 US Boulogne · Puan 7.07.3B11.04.26 · US Boulogne 0 - 0 Le Mans · Puan 7.36.2M18.04.26 · ES Troyes 1 - 0 US Boulogne · Puan 6.26.8M27.04.26 · US Boulogne 2 - 6 USL Dunkerque · Puan 6.86.3M02.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · Puan 6.36.5M09.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne · Puan 6.5–B29.08.26 · RAAL La Louviere 2 - 2 Mechelen5.7G13.09.26 · RAAL La Louviere 3 - 0 Kortrijk · Puan 5.77.7G24.10.26 · RAAL La Louviere 3 - 0 Zulte Waregem · Puan 7.76.9M01.11.26 · Sporting de Charleroi 5 - 2 RAAL La Louviere · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pau FC 6.7, Clermont Foot 7.0, Grenoble Foot 38 6.8, Stade Reims 7.0, Le Mans 7.3, ES Troyes 6.2, USL Dunkerque 6.8, Annecy FC 6.3, Stade Lavallois Mayenne FC 6.5, Kortrijk 5.7, Zulte Waregem 7.7, Sporting de Charleroi 6.9ort. 6.7413.02.26 · Pau FC 1 - 2 US Boulogne · 6.720.02.26 · US Boulogne 0 - 2 Clermont Foot · 7.027.02.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 US Boulogne · 6.804.04.26 · Stade Reims 0 - 0 US Boulogne · 7.011.04.26 · US Boulogne 0 - 0 Le Mans · 7.318.04.26 · ES Troyes 1 - 0 US Boulogne · 6.227.04.26 · US Boulogne 2 - 6 USL Dunkerque · 6.802.05.26 · US Boulogne 1 - 2 Annecy FC · 6.309.05.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 2 - 1 US Boulogne · 6.513.09.26 · RAAL La Louviere 3 - 0 Kortrijk · 5.724.10.26 · RAAL La Louviere 3 - 0 Zulte Waregem · 7.701.11.26 · Sporting de Charleroi 5 - 2 RAAL La Louviere · 6.96.97.7

90 dakika başına profil22 maç · 1.788 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.20, Çalım 1.00, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 71%, Top kazanma 4.26, Aldırdığı faul 1.27Şut: 1.20Çalım: 1.00Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 71%Top kazanma: 4.26Aldırdığı faul: 1.27Şut1.20Çalım1.00Pas isabeti83%Kazanılan ikili71%Top kazanma4.26Aldırdığı faul1.27
90 dakika başına profil
Şut1.20
Çalım1.00
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili71%
Top kazanma4.26
Aldırdığı faul1.27
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8305.12.25 · İlk 11: 90'15.12.25 · İlk 11: 90'03.01.26 · İlk 11: 90'16.01.26 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'27.02.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'27.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · Sonradan: 9'13.09.26 · Sonradan: 24'24.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.788 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 1.20
  • Başarılı çalım4 / 6

Pas

  • Pas isabeti83%761 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 39
  • Kazanılan ikili mücadele111 / 156
  • Aldırdığı faul1490 dk’da 1.27

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Pro LigiRAAL La Louviere40021320
2025Lig 2US Boulogne30102.33440
2024Lig 2US Boulogne1001200
Toplam35102.55960

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım