FC BaselDefans
N. Vouilloz
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Süper Lig
4Maç2 kez ilk 11
187Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.74
Gol + asist1
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.14
Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8B04.04.26 · FC Basel 3 - 3 BSC Young Boys · Puan 6.86.1M18.04.26 · FC Thun 1898 3 - 1 FC Basel · Puan 6.16.2M26.04.26 · FC Basel 0 - 2 FC Sion · Puan 6.27.1G02.05.26 · FC Basel 3 - 1 FC Thun 1898 · Puan 7.17.2M10.05.26 · BSC Young Boys 3 - 0 FC Basel · Puan 7.27.1M14.05.26 · FC Basel 1 - 3 St. Gallen · Puan 7.17.8M01.08.26 · FC Basel 0 - 1 Lausanne Sport · Puan 7.8–G09.08.26 · FC Basel 4 - 2 FC Thun 1898–M03.09.26 · FC Basel 1 - 2 FC Sion5.6M06.09.26 · FC Basel 1 - 3 Lugano · Puan 5.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 1.986 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.21 |
| Kilit pas | 1.05 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 4.08 |
| Aldırdığı faul | 1.82 |
Son maçları
- Süper LigFC Basel1Lugano390' İlk 115.6
- Süper LigFC Basel1FC Sion21' Sonradan
- Süper LigFC Basel4FC Thun 189827' Sonradan
- Süper LigFC Basel0Lausanne Sport189' İlk 117.8
- Süper LigFC Basel1St. Gallen3Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.1
- Süper LigBSC Young Boys3FC Basel090' İlk 117.2
- Süper LigFC Basel3FC Thun 1898190' İlk 117.1
- Süper LigFC Basel0FC Sion245' Sonradan6.2
- Süper LigFC Thun 18983FC Basel159' İlk 116.1
- Süper LigFC Basel3BSC Young Boys390' İlk 116.8
- Süper LigFC Winterthur0FC Basel2Sarı kart 190' İlk 117.0
- Süper LigFC Basel3Servette FC190' İlk 117.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.986 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.21
- Başarılı çalım2 / 8
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.05
- Pas isabeti88%1.168 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 35
- Kazanılan ikili mücadele118 / 189
- Aldırdığı faul3590 dk’da 1.82
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Süper LigFC Basel | 4 | 0 | 0 | 187 | 0 | 0 |
| 2025 | Süper LigFC Basel | 31 | 1 | 2 | 2.381 | 3 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiFC Basel | 5 | 0 | 0 | 333 | 2 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiFC Basel | 2 | 0 | 0 | 101 | 0 | 0 | |
| 2024 | Süper LigFC Basel | 20 | 1 | 0 | 1.625 | 5 | 0 |
| Toplam | 62 | 2 | 2 | 4.627 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- FC BaselŞu an#3
