ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/
FC BaselMbrojtës

N. Vouilloz

Numri i fanellës
3
Mbrojtës

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Super League

4Ndeshje2 herë titullar
187Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.74
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje65
Gola + asiste për 90 min0.14

Numrat nga 62 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.8B04.04.26 · FC Basel 3 - 3 BSC Young Boys · Vlerësimi 6.86.1H18.04.26 · FC Thun 1898 3 - 1 FC Basel · Vlerësimi 6.16.2H26.04.26 · FC Basel 0 - 2 FC Sion · Vlerësimi 6.27.1F02.05.26 · FC Basel 3 - 1 FC Thun 1898 · Vlerësimi 7.17.2H10.05.26 · BSC Young Boys 3 - 0 FC Basel · Vlerësimi 7.27.1H14.05.26 · FC Basel 1 - 3 FC St. Gallen · Vlerësimi 7.17.8H01.08.26 · FC Basel 0 - 1 FC Lausanne Sport · Vlerësimi 7.8–F09.08.26 · FC Basel 4 - 2 FC Thun 1898–H03.09.26 · FC Basel 1 - 2 FC Sion5.6H06.09.26 · FC Basel 1 - 3 FC Lugano · Vlerësimi 5.6

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Grasshopper Club Zurich 7.4, FC St. Gallen 6.2, Servette FC 7.8, FC Winterthur 7.0, BSC Young Boys 6.8, FC Thun 1898 6.1, FC Sion 6.2, FC Thun 1898 7.1, BSC Young Boys 7.2, FC St. Gallen 7.1, FC Lausanne Sport 7.8, FC Lugano 5.6mes. 6.8605.03.26 · FC Basel 1 - 0 Grasshopper Club Zurich · 7.408.03.26 · FC St. Gallen 3 - 0 FC Basel · 6.215.03.26 · FC Basel 3 - 1 Servette FC · 7.822.03.26 · FC Winterthur 0 - 2 FC Basel · 7.004.04.26 · FC Basel 3 - 3 BSC Young Boys · 6.818.04.26 · FC Thun 1898 3 - 1 FC Basel · 6.126.04.26 · FC Basel 0 - 2 FC Sion · 6.202.05.26 · FC Basel 3 - 1 FC Thun 1898 · 7.110.05.26 · BSC Young Boys 3 - 0 FC Basel · 7.214.05.26 · FC Basel 1 - 3 FC St. Gallen · 7.101.08.26 · FC Basel 0 - 1 FC Lausanne Sport · 7.806.09.26 · FC Basel 1 - 3 FC Lugano · 5.65.67.8

Profili për 90 minuta26 ndeshje · 1899 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.27, Pasime kyçe 1.05, Saktësi pasimi 88%, Dyluftime 62%, Rikthime topi 3.96, Faulle të fituara 1.82Gjuajtje: 1.27Pasime kyçe: 1.05Saktësi pasimi: 88%Dyluftime: 62%Rikthime topi: 3.96Faulle të fituara: 1.82Gjuajtje1.27Pasime kyçe1.05Saktësi pasimi88%Dyluftime62%Rikthime topi3.96Faulle të fituara1.82
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.27
Pasime kyçe1.05
Saktësi pasimi88%
Dyluftime62%
Rikthime topi3.96
Faulle të fituara1.82
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Super LeagueFC Basel1FC Lugano390' Titullar5.6
  • Super LeagueFC Basel1FC Sion21' Nga stoli
  • Super LeagueFC Basel4FC Thun 189827' Nga stoli
  • Super LeagueFC Basel0FC Lausanne Sport189' Titullar7.8
  • Super LeagueFC Basel1FC St. Gallen3Gola 1Të verdhë 190' Titullar7.1
  • Super LeagueBSC Young Boys3FC Basel090' Titullar7.2
  • Super LeagueFC Basel3FC Thun 1898190' Titullar7.1
  • Super LeagueFC Basel0FC Sion245' Nga stoli6.2
  • Super LeagueFC Thun 18983FC Basel159' Titullar6.1
  • Super LeagueFC Basel3BSC Young Boys390' Titullar6.8
  • Super LeagueFC Winterthur0FC Basel2Të verdhë 190' Titullar7.0
  • Super LeagueFC Basel3Servette FC190' Titullar7.8

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 1, Asiste 0; 2025: Gola 1, Asiste 2; 2026: Gola 0, Asiste 02024 · Gola: 12025 · Gola: 12025 · Asiste: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 7801.02.26 · Titullar: 90'08.02.26 · Titullar: 90'12.02.26 · Titullar: 90'15.02.26 · Titullar: 90'22.02.26 · Titullar: 90'01.03.26 · Titullar: 90'05.03.26 · Titullar: 90'08.03.26 · Titullar: 90'15.03.26 · Titullar: 90'22.03.26 · Titullar: 90'04.04.26 · Titullar: 90'18.04.26 · Titullar: 59'26.04.26 · Nga stoli: 45'02.05.26 · Titullar: 90'10.05.26 · Titullar: 90'14.05.26 · Titullar: 90'01.08.26 · Titullar: 89'09.08.26 · Nga stoli: 7'03.09.26 · Nga stoli: 1'06.09.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme26 ndeshje · 1899 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)4 (1)1.27 për 90
  • Driblime të suksesshme2 / 7

Pasimet

  • Pasime kyçe71.05 për 90
  • Saktësia e pasimeve88%1118 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje37 · 31
  • Duele të fituara116 / 186
  • Faulle të fituara351.82 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Super LeagueFC Basel40018700
2025Super LeagueFC Basel3112238130
UEFA Champions LeagueFC Basel20010100
UEFA Europa LeagueFC Basel50033320
2024Super LeagueFC Basel2010162550
Gjithsej62224627100

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë