ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Luca Foubert

Forma numarası
27
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Eerste Divisie

26Maç6 kez ilk 11
916Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.04
Gol + asist0
Maç başına dakika32
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 34 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G18.01.26 · FC Den Bosch 1 - 2 MVV Maastricht–B23.01.26 · MVV Maastricht 2 - 2 Jong FC Utrecht–M30.01.26 · FC Eindhoven 5 - 0 MVV Maastricht6.3B02.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · Puan 6.36.3M22.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · Puan 6.35.9B27.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · Puan 5.95.7B06.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · Puan 5.7–G13.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo6.0M03.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · Puan 6.0–M06.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Almere City FC 6.4, Jong AZ Alkmaar 6.3, Waalwijk 6.3, Roda JC Kerkrade 6.9, Helmond Sport 6.5, Jong Ajax Amsterdam 6.5, SC Cambuur Leeuwarden 6.0, Almere City FC 6.3, Roda JC Kerkrade 6.3, De Graafschap 5.9, FC Dordrecht 5.7, Waalwijk 6.0ort. 6.2607.11.25 · Almere City FC 4 - 0 MVV Maastricht · 6.421.11.25 · MVV Maastricht 1 - 3 Jong AZ Alkmaar · 6.325.11.25 · Waalwijk 1 - 0 MVV Maastricht · 6.330.11.25 · MVV Maastricht 0 - 0 Roda JC Kerkrade · 6.905.12.25 · Helmond Sport 2 - 4 MVV Maastricht · 6.512.12.25 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 6.519.12.25 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 MVV Maastricht · 6.002.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · 6.322.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · 6.327.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · 5.906.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · 5.703.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · 6.06.06.9

90 dakika başına profil18 maç · 762 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.84, Çalım 1.53, Pas isabeti 74%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 2.86, Aldırdığı faul 2.61Şut: 1.84Çalım: 1.53Pas isabeti: 74%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 2.86Aldırdığı faul: 2.61Şut1.84Çalım1.53Pas isabeti74%Kazanılan ikili48%Top kazanma2.86Aldırdığı faul2.61
90 dakika başına profil
Şut1.84
Çalım1.53
Pas isabeti74%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma2.86
Aldırdığı faul2.61
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieEmmen2MVV Maastricht113' Sonradan
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Waalwijk322' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2VVV-Venlo114' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Dordrecht1MVV Maastricht167' Sonradan5.7
  • Eerste DivisieMVV Maastricht3De Graafschap329' Sonradan5.9
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2MVV Maastricht045' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Almere City FC189' İlk 116.3
  • Eerste DivisieFC Eindhoven5MVV Maastricht014' Sonradan
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht214' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1MVV Maastricht210' Sonradan
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden4MVV Maastricht028' Sonradan6.0
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong Ajax Amsterdam157' İlk 116.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 02024 · Gol: 22025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3917.10.25 · Sonradan: 23'21.10.25 · Sonradan: 2'02.11.25 · Sonradan: 23'07.11.25 · Sonradan: 45'21.11.25 · İlk 11: 76'25.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 70'05.12.25 · İlk 11: 56'12.12.25 · İlk 11: 57'19.12.25 · Sonradan: 28'18.01.26 · Sonradan: 10'23.01.26 · Sonradan: 14'30.01.26 · Sonradan: 14'02.02.26 · İlk 11: 89'22.02.26 · Sonradan: 45'27.02.26 · Sonradan: 29'06.03.26 · Sonradan: 67'13.03.26 · Sonradan: 14'03.04.26 · Sonradan: 22'06.04.26 · Sonradan: 13'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 762 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (4)90 dk’da 1.84
  • Başarılı çalım6 / 14

Pas

  • Kilit pas7
  • Pas isabeti74%166 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele46 / 95
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 2.61

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Eerste DivisieMVV Maastricht262091600
2024Eerste DivisieMVV Maastricht8209000
Toplam34401.00600

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım