ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Luca Foubert

Numri i fanellës
27
Mesfushor

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2025Eerste Divisie

26Ndeshje6 herë titullar
916Minuta
2Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.04
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje32
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 34 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

–F18.01.26 · FC Den Bosch 1 - 2 MVV Maastricht–B23.01.26 · MVV Maastricht 2 - 2 Jong FC Utrecht–H30.01.26 · FC Eindhoven 5 - 0 MVV Maastricht6.3B02.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · Vlerësimi 6.36.3H22.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · Vlerësimi 6.35.9B27.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · Vlerësimi 5.95.7B06.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · Vlerësimi 5.7–F13.03.26 · MVV Maastricht 2 - 1 VVV-Venlo6.0H03.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · Vlerësimi 6.0–H06.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV Maastricht

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Almere City FC 6.4, Jong AZ Alkmaar 6.3, Waalwijk 6.3, Roda JC Kerkrade 6.9, Helmond Sport 6.5, Jong Ajax Amsterdam 6.5, SC Cambuur Leeuwarden 6.0, Almere City FC 6.3, Roda JC Kerkrade 6.3, De Graafschap 5.9, FC Dordrecht 5.7, Waalwijk 6.0mes. 6.2607.11.25 · Almere City FC 4 - 0 MVV Maastricht · 6.421.11.25 · MVV Maastricht 1 - 3 Jong AZ Alkmaar · 6.325.11.25 · Waalwijk 1 - 0 MVV Maastricht · 6.330.11.25 · MVV Maastricht 0 - 0 Roda JC Kerkrade · 6.905.12.25 · Helmond Sport 2 - 4 MVV Maastricht · 6.512.12.25 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 6.519.12.25 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 MVV Maastricht · 6.002.02.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Almere City FC · 6.322.02.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 MVV Maastricht · 6.327.02.26 · MVV Maastricht 3 - 3 De Graafschap · 5.906.03.26 · FC Dordrecht 1 - 1 MVV Maastricht · 5.703.04.26 · MVV Maastricht 1 - 3 Waalwijk · 6.06.06.9

Profili për 90 minuta17 ndeshje · 739 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 1.66, Driblime 1.53, Saktësi pasimi 75%, Dyluftime 48%, Rikthime topi 2.81, Faulle të fituara 2.55Gjuajtje: 1.66Driblime: 1.53Saktësi pasimi: 75%Dyluftime: 48%Rikthime topi: 2.81Faulle të fituara: 2.55Gjuajtje1.66Driblime1.53Saktësi pasimi75%Dyluftime48%Rikthime topi2.81Faulle të fituara2.55
Profili për 90 minuta
Gjuajtje1.66
Driblime1.53
Saktësi pasimi75%
Dyluftime48%
Rikthime topi2.81
Faulle të fituara2.55
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Eerste DivisieEmmen2MVV Maastricht113' Nga stoli
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Waalwijk322' Nga stoli6.0
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2VVV-Venlo114' Nga stoli
  • Eerste DivisieFC Dordrecht1MVV Maastricht167' Nga stoli5.7
  • Eerste DivisieMVV Maastricht3De Graafschap329' Nga stoli5.9
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2MVV Maastricht045' Nga stoli6.3
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Almere City FC189' Titullar6.3
  • Eerste DivisieFC Eindhoven5MVV Maastricht014' Nga stoli
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht214' Nga stoli
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1MVV Maastricht210' Nga stoli
  • Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden4MVV Maastricht028' Nga stoli6.0
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong Ajax Amsterdam157' Titullar6.5

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 2, Asiste 0; 2025: Gola 2, Asiste 02024 · Gola: 22025 · Gola: 2

Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 20 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 3917.10.25 · Nga stoli: 23'21.10.25 · Nga stoli: 2'02.11.25 · Nga stoli: 23'07.11.25 · Nga stoli: 45'21.11.25 · Titullar: 76'25.11.25 · Titullar: 90'30.11.25 · Titullar: 70'05.12.25 · Titullar: 56'12.12.25 · Titullar: 57'19.12.25 · Nga stoli: 28'18.01.26 · Nga stoli: 10'23.01.26 · Nga stoli: 14'30.01.26 · Nga stoli: 14'02.02.26 · Titullar: 89'22.02.26 · Nga stoli: 45'27.02.26 · Nga stoli: 29'06.03.26 · Nga stoli: 67'13.03.26 · Nga stoli: 14'03.04.26 · Nga stoli: 22'06.04.26 · Nga stoli: 13'

Statistika të hollësishme17 ndeshje · 739 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)5 (3)1.66 për 90
  • Driblime të suksesshme6 / 14

Pasimet

  • Pasime kyçe7
  • Saktësia e pasimeve75%161 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje9 · 5
  • Duele të fituara44 / 92
  • Faulle të fituara142.55 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2025Eerste DivisieMVV Maastricht262091600
2024Eerste DivisieMVV Maastricht8209000
Gjithsej3440100600

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë