ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Keesean Ferdinand

Forma numarası
5
Forvet

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

14Maç12 kez ilk 11
1.077Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.41
Gol + asist1
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 15 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M05.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Forge FC · Puan 6.15.7M18.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 5 Vancouver FC · Puan 5.76.3G25.07.26 · HFX Wanderers 2 - 3 FC Supra du Quebec · Puan 6.37.8M29.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · Puan 7.87.0M16.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Atletico Ottawa · Puan 7.06.3M20.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 6.37.0B23.08.26 · Inter Toronto FC 1 - 1 FC Supra du Quebec · Puan 7.05.1M07.09.26 · Vancouver FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 5.16.4M12.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · Puan 6.4–G07.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Forge FC 6.8, Inter Toronto FC 6.7, FC Pacific Greater Victoria 6.8, Forge FC 6.1, Vancouver FC 5.7, HFX Wanderers 6.3, Cavalry FC 7.8, Atletico Ottawa 7.0, Forge FC 6.3, Inter Toronto FC 7.0, Vancouver FC 5.1, HFX Wanderers 6.4ort. 6.5013.05.26 · Forge FC 1 - 0 FC Supra du Quebec · 6.830.05.26 · FC Supra du Quebec 3 - 1 Inter Toronto FC · 6.707.06.26 · FC Supra du Quebec 1 - 1 FC Pacific Greater Victoria · 6.805.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Forge FC · 6.118.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 5 Vancouver FC · 5.725.07.26 · HFX Wanderers 2 - 3 FC Supra du Quebec · 6.329.07.26 · Cavalry FC 2 - 1 FC Supra du Quebec · 7.816.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Atletico Ottawa · 7.020.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 6.323.08.26 · Inter Toronto FC 1 - 1 FC Supra du Quebec · 7.007.09.26 · Vancouver FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 5.112.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · 6.46.47.8

90 dakika başına profil15 maç · 1.095 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 0.67, Pas isabeti 93%, Kazanılan ikili 60%, Top kazanma 2.51, Aldırdığı faul 1.29Şut: 1.00Kilit pas: 0.67Pas isabeti: 93%Kazanılan ikili: 60%Top kazanma: 2.51Aldırdığı faul: 1.29Şut1.00Kilit pas0.67Pas isabeti93%Kazanılan ikili60%Top kazanma2.51Aldırdığı faul1.29
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas0.67
Pas isabeti93%
Kazanılan ikili60%
Top kazanma2.51
Aldırdığı faul1.29
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Kanada Premier LigiInter Toronto FC1FC Supra du Quebec28' İlk 11
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec0HFX Wanderers290' İlk 116.4
  • Kanada Premier LigiVancouver FC3FC Supra du Quebec290' İlk 115.1
  • Kanada Premier LigiInter Toronto FC1FC Supra du Quebec190' İlk 117.0
  • Kanada Premier LigiForge FC3FC Supra du Quebec290' İlk 116.3
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Atletico Ottawa290' İlk 117.0
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2FC Supra du Quebec1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.8
  • Kanada Premier LigiHFX Wanderers2FC Supra du Quebec390' İlk 116.3
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Vancouver FC527' Sonradan5.7
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Forge FC290' İlk 116.1
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1FC Pacific Greater Victoria190' İlk 116.8
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec3Inter Toronto FC190' İlk 116.7

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 15 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 15 maç, Maç başına dakika 7308.11.25 · Sonradan: 18'25.04.26 · Sonradan: 52'13.05.26 · İlk 11: 90'30.05.26 · İlk 11: 90'07.06.26 · İlk 11: 90'05.07.26 · İlk 11: 90'18.07.26 · Sonradan: 27'25.07.26 · İlk 11: 90'29.07.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'07.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'07.10.26 · İlk 11: 8'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.095 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım1 / 2

Pas

  • Kilit pas290 dk’da 0.67
  • Pas isabeti93%643 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele40 / 67
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.29

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec14101.07710
2025SuperettanSandvikens IF1001800
Toplam15101.09510

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım