FC BaselDefans
K. Tsunemoto
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Süper Lig
10Maç9 kez ilk 11
818Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.03
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1G25.07.26 · Servette FC 0 - 1 FC Basel · Puan 7.16.7M01.08.26 · FC Basel 0 - 1 Lausanne Sport · Puan 6.77.4G09.08.26 · FC Basel 4 - 2 FC Thun 1898 · Puan 7.48.0G22.08.26 · Zurich 1 - 2 FC Basel · Puan 8.07.3B29.08.26 · BSC Young Boys 3 - 3 FC Basel · Puan 7.36.9M03.09.26 · FC Basel 1 - 2 FC Sion · Puan 6.96.6M06.09.26 · FC Basel 1 - 3 Lugano · Puan 6.67.9G13.09.26 · Luzern 2 - 4 FC Basel · Puan 7.95.9M20.09.26 · FC Basel 1 - 3 St. Gallen · Puan 5.96.5M11.10.26 · FC Vaduz 3 - 0 FC Basel · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 1.814 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.56 |
| Kilit pas | 1.58 |
| Çalım | 1.35 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 64% |
| Top kazanma | 5.42 |
| Aldırdığı faul | 2.11 |
Son maçları
- Süper LigFC Vaduz3FC Basel019' Sonradan6.5
- Süper LigFC Basel1St. Gallen381' İlk 115.9
- Süper LigLuzern2FC Basel490' İlk 117.9
- Süper LigFC Basel1Lugano390' İlk 116.6
- Süper LigFC Basel1FC Sion290' İlk 116.9
- Süper LigBSC Young Boys3FC Basel390' İlk 117.3
- Süper LigZurich1FC Basel288' İlk 118.0
- Süper LigFC Basel4FC Thun 1898290' İlk 117.4
- Süper LigFC Basel0Lausanne Sport190' İlk 116.7
- Süper LigServette FC0FC Basel190' İlk 117.1
- Süper LigLugano4FC Basel045' Sonradan6.9
- Süper LigFC Basel1St. Gallen381' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.814 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (5)90 dk’da 1.56
- Başarılı çalım10 / 22
Pas
- Kilit pas1790 dk’da 1.58
- Pas isabeti86%1.012 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme59 · 36
- Kazanılan ikili mücadele123 / 193
- Aldırdığı faul2690 dk’da 2.11
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Süper LigFC Basel | 10 | 0 | 0 | 818 | 0 | 0 |
| 2025 | Süper LigFC Basel | 20 | 1 | 1 | 1.312 | 2 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiFC Basel | 3 | 0 | 0 | 227 | 1 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiFC Basel | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | |
| 2024 | Süper LigServette FC | 36 | 1 | 3 | 3.145 | 3 | 0 |
| UEFA Konferans LigiServette FC | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| Toplam | 73 | 2 | 4 | 5.862 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Servette FCŞu an#3
- FC BaselŞu an#6
