UtrechtOrta saha
Guus Offerhaus
- Forma numarası
- 6
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
5Maç4 kez ilk 11
274Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.32
Gol + asist1
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 86 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5M11.04.26 · Utrecht 4 - 1 SC Telstar · Puan 6.56.5G22.04.26 · SC Telstar 4 - 1 Sparta Rotterdam · Puan 6.56.2B02.05.26 · NEC Nijmegen 1 - 1 SC Telstar · Puan 6.27.8G10.05.26 · SC Telstar 3 - 0 Heracles Almelo · Puan 7.86.5G17.05.26 · FC Volendam 1 - 2 SC Telstar · Puan 6.56.2M09.08.26 · Groningen 2 - 1 Utrecht · Puan 6.25.3M15.08.26 · Utrecht 1 - 4 AZ Alkmaar · Puan 5.3–B22.08.26 · Sparta Rotterdam 3 - 3 Utrecht5.6M30.08.26 · Utrecht 1 - 6 PSV Eindhoven · Puan 5.66.3B08.09.26 · Utrecht 3 - 3 Go Ahead Eagles · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil31 maç · 2.613 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.08 |
| Kilit pas | 1.31 |
| Çalım | 1.28 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 46% |
| Top kazanma | 3.52 |
| Aldırdığı faul | 1.34 |
Son maçları
- EredivisieUtrecht3Go Ahead Eagles361' İlk 116.3
- EredivisieUtrecht1PSV Eindhoven6Sarı kart 190' İlk 115.6
- EredivisieSparta Rotterdam3Utrecht313' Sonradan
- EredivisieUtrecht1AZ Alkmaar4Sarı kart 190' İlk 115.3
- EredivisieGroningen2Utrecht120' İlk 116.2
- EredivisieFC Volendam1SC Telstar290' İlk 116.5
- EredivisieSC Telstar3Heracles Almelo0Gol 190' İlk 117.8
- EredivisieNEC Nijmegen1SC Telstar1Sarı kart 190' İlk 116.2
- EredivisieSC Telstar4Sparta Rotterdam190' İlk 116.5
- EredivisieUtrecht4SC Telstar190' İlk 116.5
- EredivisieSC Telstar0Groningen290' İlk 116.7
- EredivisieSC Heerenveen3SC Telstar0Sarı kart 190' İlk 115.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.613 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (4)90 dk’da 1.08
- Başarılı çalım5 / 12
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.31
- Pas isabeti83%1.187 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme30 · 30
- Kazanılan ikili mücadele75 / 162
- Aldırdığı faul790 dk’da 1.34
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieUtrecht | 5 | 0 | 0 | 274 | 2 | 0 |
| 2025 | EredivisieSC Telstar | 33 | 1 | 3 | 2.969 | 6 | 0 |
| KNVB BekerSC Telstar | 4 | 2 | 0 | 360 | 1 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieSC Telstar | 36 | 1 | 3 | 3.132 | 5 | 0 |
| EredivisieSC Telstar | 6 | 0 | 0 | 518 | 1 | 0 | |
| KNVB BekerSC Telstar | 2 | 0 | 1 | 176 | 0 | 0 | |
| Toplam | 86 | 4 | 7 | 7.429 | 15 | 0 | |
Kulüpler
- UtrechtŞu an#6
- SC TelstarŞu an#4
