UtrechtMbrojtës
Guus Offerhaus
- Numri i fanellës
- 6
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Eredivisie
7Ndeshje5 herë titullar
348Minuta
0Gola
0Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.28
Gola + asiste1
Minuta për ndeshje62
Gola + asiste për 90 min0.15
Numrat nga 88 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.2B02.05.26 · NEC Nijmegen 1 - 1 SC Telstar · Vlerësimi 6.27.8F10.05.26 · SC Telstar 3 - 0 Heracles Almelo · Vlerësimi 7.86.5F17.05.26 · FC Volendam 1 - 2 SC Telstar · Vlerësimi 6.56.2H09.08.26 · Groningen 2 - 1 Utrecht · Vlerësimi 6.25.3H15.08.26 · Utrecht 1 - 4 AZ Alkmaar · Vlerësimi 5.3–B22.08.26 · Sparta Rotterdam 3 - 3 Utrecht–B22.08.26 · Sparta Rotterdam 3 - 3 Utrecht5.6H30.08.26 · Utrecht 1 - 6 PSV Eindhoven · Vlerësimi 5.66.3B08.09.26 · Utrecht 3 - 3 Go Ahead Eagles · Vlerësimi 6.36.3B08.09.26 · Utrecht 3 - 3 Go Ahead Eagles · Vlerësimi 6.3
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta33 ndeshje · 2687 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 1.08 |
| Pasime kyçe | 1.31 |
| Driblime | 1.31 |
| Saktësi pasimi | 83% |
| Dyluftime | 46% |
| Rikthime topi | 3.47 |
| Faulle të fituara | 1.34 |
Ndeshjet e fundit
- EredivisieUtrecht3Go Ahead Eagles361' Titullar6.3
- EredivisieUtrecht3Go Ahead Eagles361' Titullar6.3
- EredivisieUtrecht1PSV Eindhoven6Të verdhë 190' Titullar5.6
- EredivisieSparta Rotterdam3Utrecht313' Nga stoli
- EredivisieSparta Rotterdam3Utrecht313' Nga stoli
- EredivisieUtrecht1AZ Alkmaar4Të verdhë 190' Titullar5.3
- EredivisieGroningen2Utrecht120' Titullar6.2
- EredivisieFC Volendam1SC Telstar290' Titullar6.5
- EredivisieSC Telstar3Heracles Almelo0Gola 190' Titullar7.8
- EredivisieNEC Nijmegen1SC Telstar1Të verdhë 190' Titullar6.2
- EredivisieSC Telstar4Sparta Rotterdam190' Titullar6.5
- EredivisieUtrecht4SC Telstar190' Titullar6.5
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme33 ndeshje · 2687 min
Sulmi
- Goditje (në portë)10 (4)1.08 për 90
- Driblime të suksesshme6 / 13
Pasimet
- Pasime kyçe161.31 për 90
- Saktësia e pasimeve83%1214 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje32 · 30
- Duele të fituara78 / 169
- Faulle të fituara71.34 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieUtrecht | 7 | 0 | 0 | 348 | 2 | 0 |
| 2025 | EredivisieSC Telstar | 33 | 1 | 3 | 2969 | 6 | 0 |
| KNVB BekerSC Telstar | 4 | 2 | 0 | 360 | 1 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieSC Telstar | 36 | 1 | 3 | 3132 | 5 | 0 |
| EredivisieSC Telstar | 6 | 0 | 0 | 518 | 1 | 0 | |
| KNVB BekerSC Telstar | 2 | 0 | 1 | 176 | 0 | 0 | |
| Gjithsej | 88 | 4 | 7 | 7503 | 15 | 0 | |
Klubet
- UtrechtAktual#6
- SC TelstarAktual#4
