Stellenbosch FCOrta saha
Genino Palace
- Forma numarası
- 28
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
6Maç3 kez ilk 11
301Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist0
Maç başına dakika64
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7M05.05.26 · Stellenbosch FC 0 - 2 Orlando Pirates FC · Puan 6.76.4B08.05.26 · Durban City FC 0 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.47.3G16.05.26 · Stellenbosch FC 2 - 0 Orbit College FC · Puan 7.36.4B23.05.26 · Marumo Gallants FC 0 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.46.2M01.08.26 · Stellenbosch FC 0 - 1 AmaZulu FC · Puan 6.26.5B11.08.26 · Polokwane City 3 - 3 Stellenbosch FC · Puan 6.5–G14.08.26 · Stellenbosch FC 3 - 1 Marumo Gallants FC6.3M26.08.26 · Lamontville Golden Arrows 1 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.36.7B01.09.26 · Durban City FC 0 - 0 Stellenbosch FC · Puan 6.76.6B11.09.26 · Stellenbosch FC 1 - 1 Sekhukhune United FC · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.492 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.38 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 4.50 |
| Aldırdığı faul | 1.36 |
Son maçları
- Premier LigStellenbosch FC1Sekhukhune United FC190' İlk 116.6
- Premier LigDurban City FC0Stellenbosch FC0Sarı kart 190' İlk 116.7
- Premier LigLamontville Golden Arrows1Stellenbosch FC019' Sonradan6.3
- Premier LigStellenbosch FC3Marumo Gallants FC11' Sonradan
- Premier LigPolokwane City3Stellenbosch FC325' Sonradan6.5
- Premier LigStellenbosch FC0AmaZulu FC176' İlk 116.2
- Premier LigMarumo Gallants FC0Stellenbosch FC067' İlk 116.4
- Premier LigStellenbosch FC2Orbit College FC090' İlk 117.3
- Premier LigDurban City FC0Stellenbosch FC090' İlk 116.4
- Premier LigStellenbosch FC0Orlando Pirates FC290' İlk 116.7
- Premier LigMamelodi Sundowns1Stellenbosch FC1Sarı kart 190' İlk 115.6
- Premier LigStellenbosch FC3Sekhukhune United FC1Gol 190' İlk 118.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.492 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (6)90 dk’da 1.38
- Başarılı çalım4 / 11
Pas
- Kilit pas4
- Pas isabeti76%457 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 26
- Kazanılan ikili mücadele82 / 155
- Aldırdığı faul1090 dk’da 1.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigStellenbosch FC | 6 | 0 | 0 | 301 | 1 | 0 |
| 2025 | CAF Confederation CupStellenbosch FC | 4 | 0 | 0 | 313 | 0 | 0 |
| Premier LigStellenbosch FC | 17 | 3 | 0 | 1.055 | 1 | 0 | |
| 2024 | CAF Confederation CupStellenbosch FC | 10 | 0 | 0 | 372 | 0 | 0 |
| Premier LigStellenbosch FC | 25 | 0 | 0 | 940 | 0 | 0 | |
| Toplam | 62 | 3 | 0 | 2.981 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Stellenbosch FCŞu an#28
