Puskas AcademyDefans
G. Harutyunyan
- Forma numarası
- 21
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026UEFA Uluslar Ligi
4Maç4 kez ilk 11
352Dakika
1Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.09
Gol + asist2
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M14.04.26 · Ferencvárosi TC 2 - 1 Puskas Academy · Puan 6.26.3M19.04.26 · Paksi SE 1 - 0 Puskas Academy · Puan 6.37.0G25.04.26 · Puskas Academy 2 - 0 Újpest FC · Puan 7.06.5G01.05.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 3 Puskas Academy · Puan 6.56.8B15.05.26 · Puskas Academy 2 - 2 MTK Budapest FC · Puan 6.89.5G25.09.26 · Armenia 2 - 0 Latvia · Puan 9.58.1M28.09.26 · Armenia 2 - 3 Montenegro · Puan 8.17.0M02.10.26 · Cyprus 2 - 0 Armenia · Puan 7.07.4B05.10.26 · Montenegro 0 - 0 Armenia · Puan 7.46.1M25.10.26 · Puskas Academy 1 - 2 Nyíregyháza Spartacus · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil18 maç · 1.271 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.16 |
| Kilit pas | 1.53 |
| Çalım | 0.67 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 4.01 |
| Aldırdığı faul | 0.67 |
Son maçları
- NB IPuskas Academy1Nyíregyháza Spartacus290' İlk 116.1
- UEFA Uluslar LigiMontenegro0Armenia090' İlk 117.4
- UEFA Uluslar LigiCyprus2Armenia090' İlk 117.0
- UEFA Uluslar LigiArmenia2Montenegro3AAsist 190' İlk 118.1
- UEFA Uluslar LigiArmenia2Latvia0Gol 182' İlk 119.5
- NB IPuskas Academy2MTK Budapest FC290' İlk 116.8
- NB IZalaegerszeg TE1Puskas Academy390' İlk 116.5
- NB IPuskas Academy2Újpest FC090' İlk 117.0
- NB IPaksi SE1Puskas Academy090' İlk 116.3
- NB IFerencvárosi TC2Puskas Academy190' İlk 116.2
- NB IVarda Se1Puskas Academy090' İlk 116.9
- NB IPuskas Academy0Zalaegerszeg TE186' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.271 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 1.16
- Başarılı çalım2 / 3
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.53
- Pas isabeti86%796 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme27 · 24
- Kazanılan ikili mücadele62 / 107
- Aldırdığı faul290 dk’da 0.67
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UEFA Uluslar LigiArmenia | 4 | 1 | 1 | 352 | 0 | 0 |
| 2025 | NB IPuskas Academy | 19 | 0 | 1 | 1.188 | 2 | 0 |
| UEFA Konferans LigiPuskas Academy | 2 | 0 | 0 | 146 | 1 | 0 | |
| 2024 | NB IPuskas Academy | 12 | 0 | 1 | 1.050 | 2 | 0 |
| UEFA Uluslar LigiArmenia | 8 | 0 | 0 | 650 | 1 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeArmenia | 4 | 0 | 0 | 301 | 1 | 0 | |
| Toplam | 49 | 1 | 3 | 3.687 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Puskas AcademyŞu an#21
- KrasnodarŞu an#33
- ArmeniaŞu an#4
- Aris Limassol FCŞu an#21
