ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Erik Kusnyír

Forma numarası
29
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026UEFA Konferans Ligi

1Maç1 kez ilk 11
90Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.06
Gol + asist1
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.2G07.02.26 · Debreceni VSC 1 - 0 Paksi SE · Puan 7.26.3M13.02.26 · Újpest FC 2 - 1 Debreceni VSC · Puan 6.37.5B22.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · Puan 7.57.4B27.02.26 · Debreceni VSC 2 - 2 MTK Budapest FC · Puan 7.46.8B22.03.26 · Puskas Academy 1 - 1 Debreceni VSC · Puan 6.86.7M05.04.26 · Debreceni VSC 0 - 2 Ferencvárosi TC · Puan 6.77.2B13.04.26 · Varda Se 0 - 0 Debreceni VSC · Puan 7.27.6B26.04.26 · Debreceni VSC 1 - 1 Gyor ETO FC · Puan 7.66.7M03.05.26 · Paksi SE 5 - 2 Debreceni VSC · Puan 6.77.2B30.07.26 · FC Pyunik 0 - 0 Debreceni VSC · Puan 7.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Diósgyöri VTK 8.0, Gyor ETO FC 6.9, Paksi SE 7.2, Újpest FC 6.3, Zalaegerszeg TE 7.5, MTK Budapest FC 7.4, Puskas Academy 6.8, Ferencvárosi TC 6.7, Varda Se 7.2, Gyor ETO FC 7.6, Paksi SE 6.7, FC Pyunik 7.2ort. 7.1325.01.26 · Debreceni VSC 3 - 2 Diósgyöri VTK · 8.031.01.26 · Gyor ETO FC 2 - 2 Debreceni VSC · 6.907.02.26 · Debreceni VSC 1 - 0 Paksi SE · 7.213.02.26 · Újpest FC 2 - 1 Debreceni VSC · 6.322.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · 7.527.02.26 · Debreceni VSC 2 - 2 MTK Budapest FC · 7.422.03.26 · Puskas Academy 1 - 1 Debreceni VSC · 6.805.04.26 · Debreceni VSC 0 - 2 Ferencvárosi TC · 6.713.04.26 · Varda Se 0 - 0 Debreceni VSC · 7.226.04.26 · Debreceni VSC 1 - 1 Gyor ETO FC · 7.603.05.26 · Paksi SE 5 - 2 Debreceni VSC · 6.730.07.26 · FC Pyunik 0 - 0 Debreceni VSC · 7.27.28.0

90 dakika başına profil12 maç · 1.064 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.41, Kilit pas 1.92, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 65%, Top kazanma 3.38, Aldırdığı faul 2.38Şut: 1.41Kilit pas: 1.92Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 65%Top kazanma: 3.38Aldırdığı faul: 2.38Şut1.41Kilit pas1.92Pas isabeti77%Kazanılan ikili65%Top kazanma3.38Aldırdığı faul2.38
90 dakika başına profil
Şut1.41
Kilit pas1.92
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili65%
Top kazanma3.38
Aldırdığı faul2.38
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • UEFA Konferans LigiFC Pyunik0Debreceni VSC090' İlk 117.2
  • NB IPaksi SE5Debreceni VSC290' İlk 116.7
  • NB IDebreceni VSC1Gyor ETO FC1Asist 190' İlk 117.6
  • NB IVarda Se0Debreceni VSC090' İlk 117.2
  • NB IDebreceni VSC0Ferencvárosi TC288' İlk 116.7
  • NB IPuskas Academy1Debreceni VSC190' İlk 116.8
  • NB IDebreceni VSC2MTK Budapest FC290' İlk 117.4
  • NB IZalaegerszeg TE1Debreceni VSC186' İlk 117.5
  • NB IÚjpest FC2Debreceni VSC180' İlk 116.3
  • NB IDebreceni VSC1Paksi SE090' İlk 117.2
  • NB IGyor ETO FC2Debreceni VSC290' İlk 116.9
  • NB IDebreceni VSC3Diósgyöri VTK2Gol 190' İlk 118.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02023 · Gol: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 17 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 17 maç, Maç başına dakika 8502.12.23 · İlk 11: 90'09.12.23 · İlk 11: 90'17.12.23 · İlk 11: 90'03.02.24 · İlk 11: 90'06.02.24 · İlk 11: 22'25.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 80'22.02.26 · İlk 11: 86'27.02.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 88'13.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 90'30.07.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 1.064 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (2)90 dk’da 1.41
  • Başarılı çalım2 / 5

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.92
  • Pas isabeti77%397 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme24 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele63 / 97
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 2.38

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026UEFA Konferans LigiDebreceni VSC1009000
2025NB IDebreceni VSC111197400
2023NB IDebreceni VSC61047200
Toplam18211.53600

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım