WalsallMesfushor
Tai Sodje
- Numri i fanellës
- 7
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026EFL Trophy · League Two
12Ndeshje8 herë titullar
612Minuta
3Gola
0Asiste
1Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.70
Gola + asiste5
Minuta për ndeshje63
Gola + asiste për 90 min0.71
Numrat nga 15 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.0B12.09.26 · Walsall 0 - 0 Rochdale · Vlerësimi 7.06.4F19.09.26 · Walsall 2 - 0 Port Vale · Vlerësimi 6.45.8H22.09.26 · Walsall 1 - 6 Stevenage · Vlerësimi 5.86.3B26.09.26 · Tranmere Rovers 1 - 1 Walsall · Vlerësimi 6.3–B10.10.26 · Fleetwood Town 1 - 1 Walsall8.4F13.10.26 · Walsall 3 - 2 Fulham U21 · Vlerësimi 8.47.2B17.10.26 · Swindon Town 1 - 1 Walsall · Vlerësimi 7.2–F20.10.26 · Walsall 3 - 0 Oldham Athletic5.8H26.10.26 · Walsall 2 - 4 Salford City · Vlerësimi 5.86.7F31.10.26 · Colchester United 1 - 3 Walsall · Vlerësimi 6.7
Ecuria e vlerësimit11 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta12 ndeshje · 612 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 3.27 |
| Pasime kyçe | 0.99 |
| Driblime | 1.16 |
| Saktësi pasimi | 67% |
| Dyluftime | 43% |
| Rikthime topi | 1.40 |
| Faulle të fituara | 1.25 |
Ndeshjet e fundit
- League TwoColchester United1Walsall371' Titullar6.7
- League TwoWalsall2Salford City4AAsiste 171' Titullar5.8
- League TwoWalsall3Oldham Athletic0Gola 1Të verdhë 179' Titullar
- League TwoSwindon Town1Walsall1Gola 185' Titullar7.2
- EFL TrophyWalsall3Fulham U2122Gola 290' Titullar8.4
- League TwoFleetwood Town1Walsall18' Titullar
- League TwoTranmere Rovers1Walsall132' Nga stoli6.3
- EFL TrophyWalsall1Stevenage645' Titullar5.8
- League TwoWalsall2Port Vale070' Titullar6.4
- League TwoWalsall0Rochdale082' Titullar7.0
- League TwoCrewe Alexandra2Walsall2Të verdhë 123' Nga stoli5.7
- League TwoWalsall3Accrington Stanley273' Titullar6.4
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura15 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme12 ndeshje · 612 min
Sulmi
- Goditje (në portë)18 (8)3.27 për 90
- Driblime të suksesshme6 / 12
Pasimet
- Pasime kyçe50.99 për 90
- Saktësia e pasimeve67%135 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje6 · 2
- Duele të fituara29 / 67
- Faulle të fituara71.25 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyWalsall | 2 | 2 | 0 | 135 | 0 | 0 |
| League TwoWalsall | 10 | 1 | 0 | 477 | 1 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyManchester City U21 | 1 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 13 | 3 | 0 | 626 | 1 | 0 | |
Klubet
- WalsallAktual#7
- Manchester City U21Aktual#60
