Mumbai City FCMbrojtës
Nuno Reis
- Numri i fanellës
- 4
Mbrojtës
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Indian Super League
2Ndeshje2 herë titullar
180Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.67
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje75
Gola + asiste për 90 min0.00
Numrat nga 15 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.8F20.03.26 · Mohun Bagan SG 0 - 1 Mumbai City FC · Vlerësimi 6.87.1F05.04.26 · Mumbai City FC 1 - 0 Odisha FC · Vlerësimi 7.16.1B09.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mumbai City FC · Vlerësimi 6.16.5H18.04.26 · FC Goa 2 - 0 Mumbai City FC · Vlerësimi 6.56.5B25.04.26 · Bengaluru FC 0 - 0 Mumbai City FC · Vlerësimi 6.56.3H05.05.26 · Mumbai City FC 1 - 2 SC East Bengal · Vlerësimi 6.37.6F15.05.26 · Mohammedan SC Kolkata 0 - 4 Mumbai City FC · Vlerësimi 7.6–F21.05.26 · RoundGlass Punjab FC 0 - 2 Mumbai City FC6.7B10.10.26 · FC Goa 1 - 1 Chennaiyin FC · Vlerësimi 6.76.4H17.10.26 · Bengaluru FC 2 - 0 Chennaiyin FC · Vlerësimi 6.4
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Ndeshjet e fundit
- Indian Super LeagueBengaluru FC2Chennaiyin FC090' Titullar6.4
- Indian Super LeagueFC Goa1Chennaiyin FC190' Titullar6.7
- Indian Super LeagueRoundGlass Punjab FC0Mumbai City FC21' Titullar
- Indian Super LeagueMohammedan SC Kolkata0Mumbai City FC490' Titullar7.6
- Indian Super LeagueMumbai City FC1SC East Bengal290' Titullar6.3
- Indian Super LeagueBengaluru FC0Mumbai City FC090' Titullar6.5
- Indian Super LeagueFC Goa2Mumbai City FC067' Titullar6.5
- Indian Super LeagueJamshedpur FC1Mumbai City FC1Të verdhë 149' Titullar6.1
- Indian Super LeagueMumbai City FC1Odisha FC090' Titullar7.1
- Indian Super LeagueMohun Bagan SG0Mumbai City FC190' Titullar6.8
- Indian Super LeagueInter Kashi1Mumbai City FC290' Titullar6.7
- Indian Super LeagueMumbai City FC2Sporting Delhi290' Titullar6.0
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura15 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme15 ndeshje · 1197 min
Sulmi
- Goditje (në portë)3
Pasimet
- Pasime kyçe3
- Saktësia e pasimeve87%613 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje13 · 4
- Duele të fituara32 / 54
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Indian Super LeagueChennaiyin FC | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| 2025 | Indian Super LeagueMumbai City FC | 13 | 0 | 0 | 1017 | 1 | 0 |
| Gjithsej | 15 | 0 | 0 | 1197 | 1 | 0 | |
Klubet
- Mumbai City FCAktual#4
- Chennaiyin FCAktual#4
