MontpellierMesfushor
Nordan Mukiele
- Numri i fanellës
- 19
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 2026Ligue 2
14Ndeshje12 herë titullar
940Minuta
2Gola
3Asiste
2Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar7.03
Gola + asiste5
Minuta për ndeshje65
Gola + asiste për 90 min0.69
Numrat nga 23 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
7.7H05.09.26 · AS Saint-Etienne 3 - 1 Montpellier · Vlerësimi 7.77.7H05.09.26 · AS Saint-Etienne 3 - 1 Montpellier · Vlerësimi 7.76.8F11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Vlerësimi 6.86.8F11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Vlerësimi 6.87.4B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Vlerësimi 7.47.4B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Vlerësimi 7.47.5F09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Vlerësimi 7.5–F26.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC6.1F31.10.26 · Annecy FC 0 - 3 Montpellier · Vlerësimi 6.15.9H06.11.26 · Montpellier 2 - 3 Metz · Vlerësimi 5.9
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta19 ndeshje · 991 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 2.03 |
| Pasime kyçe | 2.21 |
| Driblime | 2.80 |
| Saktësi pasimi | 78% |
| Dyluftime | 42% |
| Rikthime topi | 3.09 |
| Faulle të fituara | 2.42 |
Ndeshjet e fundit
- Ligue 2Montpellier2Metz328' Nga stoli5.9
- Ligue 2Annecy FC0Montpellier322' Nga stoli6.1
- Ligue 2Montpellier2Red Star FC1AAsiste 15' Nga stoli
- Ligue 2Montpellier2Grenoble Foot 380Të verdhë 185' Titullar7.5
- Ligue 2Stade Reims1Montpellier1Gola 175' Titullar7.4
- Ligue 2Stade Reims1Montpellier1Gola 175' Titullar7.4
- Ligue 2Montpellier1Pau FC090' Titullar6.8
- Ligue 2Montpellier1Pau FC090' Titullar6.8
- Ligue 2AS Saint-Etienne3Montpellier1AAsiste 190' Titullar7.7
- Ligue 2AS Saint-Etienne3Montpellier1AAsiste 190' Titullar7.7
- Ligue 2Montpellier0US Boulogne061' Titullar6.4
- Ligue 2Montpellier0US Boulogne061' Titullar6.4
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme19 ndeshje · 991 min
Sulmi
- Goditje (në portë)17 (10)2.03 për 90
- Driblime të suksesshme20 / 40
Pasimet
- Pasime kyçe182.21 për 90
- Saktësia e pasimeve78%345 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje15 · 6
- Duele të fituara58 / 138
- Faulle të fituara172.42 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Ligue 2Montpellier | 14 | 2 | 3 | 940 | 2 | 0 |
| 2025 | Ligue 1Stade Rennais | 8 | 1 | 0 | 106 | 0 | 0 |
| Gjithsej | 22 | 3 | 3 | 1046 | 2 | 0 | |
Klubet
- MontpellierAktual#19
- Stade RennaisAktual#15
