MontpellierOrta saha
Nordan Mukiele
- Forma numarası
- 19
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
14Maç12 kez ilk 11
940Dakika
2Gol
3Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.09
Gol + asist5
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.66
Sayılar arşivimizdeki 22 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B28.08.26 · Montpellier 0 - 0 US Boulogne · Puan 6.47.7M05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · Puan 7.77.7M05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier · Puan 7.76.8G11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 6.86.8G11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 6.87.4B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 7.47.4B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 7.47.5G09.10.26 · Montpellier 2 - 0 Grenoble Foot 38 · Puan 7.5–G26.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC6.1G31.10.26 · Annecy FC 0 - 3 Montpellier · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil19 maç · 991 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.03 |
| Kilit pas | 2.21 |
| Çalım | 2.80 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 3.09 |
| Aldırdığı faul | 2.42 |
Son maçları
- Lig 2Annecy FC0Montpellier322' Sonradan6.1
- Lig 2Montpellier2Red Star FC1AAsist 15' Sonradan
- Lig 2Montpellier2Grenoble Foot 380Sarı kart 185' İlk 117.5
- Lig 2Stade Reims1Montpellier1Gol 175' İlk 117.4
- Lig 2Stade Reims1Montpellier1Gol 175' İlk 117.4
- Lig 2Montpellier1Pau FC090' İlk 116.8
- Lig 2Montpellier1Pau FC090' İlk 116.8
- Lig 2AS Saint-Étienne3Montpellier1AAsist 190' İlk 117.7
- Lig 2AS Saint-Étienne3Montpellier1AAsist 190' İlk 117.7
- Lig 2Montpellier0US Boulogne061' İlk 116.4
- Lig 2Montpellier0US Boulogne061' İlk 116.4
- Lig 2USL Dunkerque0Montpellier169' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler19 maç · 991 dk
Hücum
- Şut (isabetli)17 (10)90 dk’da 2.03
- Başarılı çalım20 / 40
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 2.21
- Pas isabeti78%345 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme15 · 6
- Kazanılan ikili mücadele58 / 138
- Aldırdığı faul1790 dk’da 2.42
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Montpellier | 14 | 2 | 3 | 940 | 2 | 0 |
| 2025 | Lig 1Stade Rennais | 8 | 1 | 0 | 106 | 0 | 0 |
| Toplam | 22 | 3 | 3 | 1.046 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- MontpellierŞu an#19
- Stade RennaisŞu an#15
