ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

Maxime Hautbois

Numri i fanellës
1
Portier

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Ligue 2

4Ndeshje4 herë titullar
360Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.57
Gola + asiste0
Minuta për ndeshje87
Gola + asiste për 90 min0.00

Numrat nga 14 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.2B18.01.25 · Clermont Foot 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.27.6F24.01.25 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 ES Troyes · Vlerësimi 7.67.8F19.12.25 · En Avant Guingamp 0 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 7.85.1H03.01.26 · Clermont Foot 4 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 5.17.6F10.01.26 · FC Istres 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 7.66.3H04.02.26 · Olympique Lyonnais 2 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.36.7H09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.75.4B16.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · Vlerësimi 5.46.3H23.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · Vlerësimi 6.36.7F30.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · Vlerësimi 6.7

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: Le Puy Foot Auvergne 43 7.0, Toulouse 6.7, Clermont Foot 6.2, ES Troyes 7.6, En Avant Guingamp 7.8, Clermont Foot 5.1, FC Istres 7.6, Olympique Lyonnais 6.3, Pau FC 6.7, Clermont Foot 5.4, Nancy Lorraine 6.3, US Boulogne 6.7mes. 6.6207.02.24 · Le Puy Foot Auvergne 43 2 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.015.01.25 · Toulouse 2 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.718.01.25 · Clermont Foot 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.224.01.25 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 ES Troyes · 7.619.12.25 · En Avant Guingamp 0 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.803.01.26 · Clermont Foot 4 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 5.110.01.26 · FC Istres 0 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.604.02.26 · Olympique Lyonnais 2 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.309.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.716.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 3 Clermont Foot · 5.423.10.26 · Nancy Lorraine 1 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC · 6.330.10.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 1 - 0 US Boulogne · 6.76.77.8

Ndeshjet e fundit

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2023: Gola 0, Asiste 0; 2024: Gola 0, Asiste 0; 2025: Gola 0, Asiste 0; 2026: Gola 0, Asiste 0

Minutat e luajtura14 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 14 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8807.01.24 · Titullar: 90'20.01.24 · Titullar: 90'07.02.24 · Titullar: 90'15.01.25 · Titullar: 90'18.01.25 · Nga stoli: 56'24.01.25 · Titullar: 90'19.12.25 · Titullar: 90'03.01.26 · Titullar: 90'10.01.26 · Titullar: 90'04.02.26 · Titullar: 90'09.10.26 · Titullar: 90'16.10.26 · Titullar: 90'23.10.26 · Titullar: 90'30.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme6 ndeshje · 540 min

Pasimet

  • Saktësia e pasimeve72%171 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Faulle të fituara3

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC40036000
2025Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC30027000
Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC1009000
2024Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC1009000
Ligue 2Stade Lavallois Mayenne FC20014600
2023Coupe de FranceStade Lavallois Mayenne FC30027000
Gjithsej1400122600

Klubet

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë