1.FC SaarbruckenMesfushor
Maurice Multhaup
- Kombësia
Germany
- Mosha
- 29
- Gjatësia
- 174 cm
- Pesha
- 71 kg
- Këmba e preferuar
- E djathta
- Numri i fanellës
- 11
- Vendlindja
- Bottrop
Mesfushor
Foto: API-Football · Burimet: API-Football
Sezoni 20263. Liga
2Ndeshje2 herë titullar
39Minuta
0Gola
0Asiste
0Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.36
Gola + asiste2
Minuta për ndeshje58
Gola + asiste për 90 min0.31
Numrat nga 30 ndeshje në arkivin tonë.
FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit
6.7H08.03.26 · MSV Duisburg 4 - 2 1.FC Saarbrucken · Vlerësimi 6.76.0B14.03.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 Jahn Regensburg · Vlerësimi 6.05.9H21.03.26 · SC Verl 3 - 0 1.FC Saarbrucken · Vlerësimi 5.96.4F05.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 0 FC Ingolstadt 04 · Vlerësimi 6.45.9B08.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 Alemannia Aachen · Vlerësimi 5.96.5B18.04.26 · 1.FC Saarbrucken 0 - 0 TSV 1860 München · Vlerësimi 6.57.0F26.04.26 · Rot-Weiss Essen 1 - 2 1.FC Saarbrucken · Vlerësimi 7.0–F17.10.26 · Fortuna Dusseldorf 1 - 3 1.FC Saarbrucken6.0H25.10.26 · TSV Havelse 3 - 2 1.FC Saarbrucken · Vlerësimi 6.06.8F01.11.26 · 1.FC Saarbrucken 2 - 1 SV Waldhof Mannheim · Vlerësimi 6.8
Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim
Profili për 90 minuta11 ndeshje · 673 min
| Profili për 90 minuta | |
|---|---|
| Gjuajtje | 2.56 |
| Pasime kyçe | 1.17 |
| Driblime | 1.34 |
| Saktësi pasimi | 77% |
| Dyluftime | 29% |
| Rikthime topi | 1.47 |
| Faulle të fituara | 1.87 |
Ndeshjet e fundit
- 3. Liga1.FC Saarbrucken2SV Waldhof Mannheim131' Titullar6.8
- 3. LigaTSV Havelse31.FC Saarbrucken220' Nga stoli6.0
- 3. LigaFortuna Dusseldorf11.FC Saarbrucken38' Titullar
- 3. LigaRot-Weiss Essen11.FC Saarbrucken2Gola 190' Titullar7.0
- 3. Liga1.FC Saarbrucken0TSV 1860 München090' Titullar6.5
- 3. Liga1.FC Saarbrucken1Alemannia Aachen166' Titullar5.9
- 3. Liga1.FC Saarbrucken1FC Ingolstadt 04085' Titullar6.4
- 3. LigaSC Verl31.FC Saarbrucken066' Titullar5.9
- 3. Liga1.FC Saarbrucken1Jahn Regensburg1Të verdhë 146' Titullar6.0
- 3. LigaMSV Duisburg41.FC Saarbrucken2Gola 176' Titullar6.7
- 3. Liga1.FC Saarbrucken2Wehen Wiesbaden0Gola 1Të verdhë 171' Titullar7.5
- 3. LigaFC Schweinfurt 0521.FC Saarbrucken244' Nga stoli6.4
Gola dhe asiste për sezon
- Gola
- Asiste
Minutat e luajtura20 ndeshjet e fundit
- Titullar
- Nga stoli
Statistika të hollësishme11 ndeshje · 673 min
Sulmi
- Goditje (në portë)16 (7)2.56 për 90
- Driblime të suksesshme10 / 13
Pasimet
- Pasime kyçe41.17 për 90
- Saktësia e pasimeve77%198 pasime
Mbrojtja dhe duelet
- Ndërhyrje · prerje5 · 6
- Duele të fituara33 / 112
- Faulle të fituara141.87 për 90
Statistikat e karrierës
| Sezoni | Kampionati · Ekipi | Ndeshje | Gola | Asiste | Minuta | Të verdhë | Të kuq |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3. Liga1.FC Saarbrucken | 2 | 0 | 0 | 39 | 0 | 0 |
| 2025 | 3. Liga1.FC Saarbrucken | 11 | 3 | 0 | 725 | 2 | 0 |
| DFB Pokal1.FC Saarbrucken | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | |
| 2024 | 2. Bundesliga1.FC Saarbrucken | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 |
| 3. Liga1.FC Saarbrucken | 14 | 4 | 0 | 671 | 1 | 0 | |
| Gjithsej | 29 | 7 | 0 | 1568 | 3 | 0 | |
Klubet
- 1.FC SaarbruckenAktual#11
Rreth
Maurice Multhaup luan si mesfushor te 1.FC Saarbrucken. Data dhe vendi i lindjes: 15 dhj 1996, Bottrop (29 vjeç). Kombësia: Germany. Gjatësia: 174 cm. Në sezonin 2026: 2 ndeshje, 39 minuta, 0 gola dhe 0 asistime.
Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje
