ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Maurice Multhaup

Uyruk
Germany
Yaş
29
Boy
174 cm
Kilo
71 kg
Kullandığı ayak
Sağ
Forma numarası
11
Doğum yeri
Bottrop
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20263. Liga

1Maç1 kez ilk 11
8Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.43
Gol + asist3
Maç başına dakika62
90 dakikada gol + asist0.44

Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.5G04.03.26 · 1.FC Saarbrucken 2 - 0 Wehen Wiesbaden · Puan 7.56.7M08.03.26 · MSV Duisburg 4 - 2 1.FC Saarbrucken · Puan 6.76.0B14.03.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 John Regensburg · Puan 6.05.9M21.03.26 · SC Verl 3 - 0 1.FC Saarbrucken · Puan 5.96.4G05.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 0 FC Ingolstadt 04 · Puan 6.45.9B08.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 Alemannia Aachen · Puan 5.96.5B18.04.26 · 1.FC Saarbrucken 0 - 0 TSV 1860 München · Puan 6.57.0G26.04.26 · Rot Weiss Essen 1 - 2 1.FC Saarbrucken · Puan 7.0–G17.10.26 · Fortuna Düsseldorf 1 - 3 1.FC Saarbrucken6.0M25.10.26 · TSV Havelse 3 - 2 1.FC Saarbrucken · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Eintracht Braunschweig 6.3, John Regensburg 6.3, FC Schweinfurt 05 6.4, Wehen Wiesbaden 7.5, MSV Duisburg 6.7, John Regensburg 6.0, SC Verl 5.9, FC Ingolstadt 04 6.4, Alemannia Aachen 5.9, TSV 1860 München 6.5, Rot Weiss Essen 7.0, TSV Havelse 6.0ort. 6.4127.05.25 · Eintracht Braunschweig 2 - 2 1.FC Saarbrucken · 6.304.10.25 · John Regensburg 1 - 1 1.FC Saarbrucken · 6.301.03.26 · FC Schweinfurt 05 2 - 2 1.FC Saarbrucken · 6.404.03.26 · 1.FC Saarbrucken 2 - 0 Wehen Wiesbaden · 7.508.03.26 · MSV Duisburg 4 - 2 1.FC Saarbrucken · 6.714.03.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 John Regensburg · 6.021.03.26 · SC Verl 3 - 0 1.FC Saarbrucken · 5.905.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 0 FC Ingolstadt 04 · 6.408.04.26 · 1.FC Saarbrucken 1 - 1 Alemannia Aachen · 5.918.04.26 · 1.FC Saarbrucken 0 - 0 TSV 1860 München · 6.526.04.26 · Rot Weiss Essen 1 - 2 1.FC Saarbrucken · 7.025.10.26 · TSV Havelse 3 - 2 1.FC Saarbrucken · 6.06.07.5

90 dakika başına profil10 maç · 642 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.54, Kilit pas 1.29, Çalım 1.40, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 27%, Top kazanma 1.12, Aldırdığı faul 1.82Şut: 2.54Kilit pas: 1.29Çalım: 1.40Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 27%Top kazanma: 1.12Aldırdığı faul: 1.82Şut2.54Kilit pas1.29Çalım1.40Pas isabeti77%Kazanılan ikili27%Top kazanma1.12Aldırdığı faul1.82
90 dakika başına profil
Şut2.54
Kilit pas1.29
Çalım1.40
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili27%
Top kazanma1.12
Aldırdığı faul1.82
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 3. LigaTSV Havelse31.FC Saarbrucken220' Sonradan6.0
  • 3. LigaFortuna Düsseldorf11.FC Saarbrucken38' İlk 11
  • 3. LigaRot Weiss Essen11.FC Saarbrucken2Gol 190' İlk 117.0
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken0TSV 1860 München090' İlk 116.5
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken1Alemannia Aachen166' İlk 115.9
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken1FC Ingolstadt 04085' İlk 116.4
  • 3. LigaSC Verl31.FC Saarbrucken066' İlk 115.9
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken1John Regensburg1Sarı kart 146' İlk 116.0
  • 3. LigaMSV Duisburg41.FC Saarbrucken2Gol 176' İlk 116.7
  • 3. Liga1.FC Saarbrucken2Wehen Wiesbaden0Gol 1Sarı kart 171' İlk 117.5
  • 3. LigaFC Schweinfurt 0521.FC Saarbrucken244' Sonradan6.4
  • 3. LigaJohn Regensburg11.FC Saarbrucken190' İlk 116.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 4, Asist 0; 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 42025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6105.04.25 · İlk 11: 67'20.04.25 · İlk 11: 68'26.04.25 · Sonradan: 73'03.05.25 · Sonradan: 55'10.05.25 · İlk 11: 66'27.05.25 · İlk 11: 120'09.08.25 · Sonradan: 1'15.08.25 · Sonradan: 13'04.10.25 · İlk 11: 90'01.03.26 · Sonradan: 44'04.03.26 · İlk 11: 71'08.03.26 · İlk 11: 76'14.03.26 · İlk 11: 46'21.03.26 · İlk 11: 66'05.04.26 · İlk 11: 85'08.04.26 · İlk 11: 66'18.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 8'25.10.26 · Sonradan: 20'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 642 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (7)90 dk’da 2.54
  • Başarılı çalım10 / 13

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.29
  • Pas isabeti77%194 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme2 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 107
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.82

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20263. Liga1.FC Saarbrucken100800
20253. Liga1.FC Saarbrucken113072520
DFB Pokal1.FC Saarbrucken1001300
20242.Bundesliga1.FC Saarbrucken10012000
3. Liga1.FC Saarbrucken144067110
Toplam28701.53730

Kulüpler

Hakkında

Maurice Multhaup, 1.FC Saarbrucken formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 15 Ara 1996, Bottrop (29 yaşında). Uyruğu: Germany. Boyu: 174 cm. 2026 sezonunda 1 maçta 8 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım