ScoreMondoRezultate live
Kërko ekipe, liga ose ndeshje/

M. Bouli

Kombësia
Cameroon
Mosha
34
Numri i fanellës
28
Vendlindja
Yaoundé
Emri i plotë
Raphaël Éric Messi Bouli
Sulmues

Foto: API-Football · Burimet: API-Football

Sezoni 2026Indian Super League

4Ndeshje4 herë titullar
360Minuta
3Gola
1Asiste
3Të verdhë
0Të kuq
10 ndeshjet e fundit
Vlerësimi mesatar6.86
Gola + asiste5
Minuta për ndeshje86
Gola + asiste për 90 min0.53

Numrat nga 18 ndeshje në arkivin tonë.

FormaVlerësimi dhe rezultati i 10 ndeshjeve të fundit

6.6F06.03.26 · Jamshedpur FC 1 - 0 Inter Kashi · Vlerësimi 6.66.7H15.03.26 · NorthEast United FC 2 - 1 Jamshedpur FC · Vlerësimi 6.76.7B19.03.26 · Sporting Delhi 1 - 1 Jamshedpur FC · Vlerësimi 6.78.0B04.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mohun Bagan SG · Vlerësimi 8.06.1B09.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mumbai City FC · Vlerësimi 6.15.9H18.04.26 · Kerala Blasters FC 2 - 0 Jamshedpur FC · Vlerësimi 5.97.9F25.04.26 · Jamshedpur FC 4 - 1 Chennaiyin FC · Vlerësimi 7.96.2F01.05.26 · Jamshedpur FC 2 - 0 FC Goa · Vlerësimi 6.25.7H09.05.26 · Jamshedpur FC 0 - 1 Bengaluru FC · Vlerësimi 5.78.8F14.10.26 · RoundGlass Punjab FC 2 - 1 Odisha FC · Vlerësimi 8.8

Ecuria e vlerësimit12 ndeshjet e fundit me vlerësim

Ecuria e vlerësimit: RoundGlass Punjab FC 7.1, SC East Bengal 8.3, Inter Kashi 6.6, NorthEast United FC 6.7, Sporting Delhi 6.7, Mohun Bagan SG 8.0, Mumbai City FC 6.1, Kerala Blasters FC 5.9, Chennaiyin FC 7.9, FC Goa 6.2, Bengaluru FC 5.7, Odisha FC 8.8mes. 7.0021.02.26 · Jamshedpur FC 1 - 0 RoundGlass Punjab FC · 7.127.02.26 · SC East Bengal 1 - 2 Jamshedpur FC · 8.306.03.26 · Jamshedpur FC 1 - 0 Inter Kashi · 6.615.03.26 · NorthEast United FC 2 - 1 Jamshedpur FC · 6.719.03.26 · Sporting Delhi 1 - 1 Jamshedpur FC · 6.704.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mohun Bagan SG · 8.009.04.26 · Jamshedpur FC 1 - 1 Mumbai City FC · 6.118.04.26 · Kerala Blasters FC 2 - 0 Jamshedpur FC · 5.925.04.26 · Jamshedpur FC 4 - 1 Chennaiyin FC · 7.901.05.26 · Jamshedpur FC 2 - 0 FC Goa · 6.209.05.26 · Jamshedpur FC 0 - 1 Bengaluru FC · 5.714.10.26 · RoundGlass Punjab FC 2 - 1 Odisha FC · 8.88.8

Profili për 90 minuta13 ndeshje · 1124 min

Profili për 90 minuta: Gjuajtje 2.61, Pasime kyçe 1.88, Driblime 1.17, Saktësi pasimi 64%, Dyluftime 55%, Rikthime topi 2.30, Faulle të fituara 2.43Gjuajtje: 2.61Pasime kyçe: 1.88Driblime: 1.17Saktësi pasimi: 64%Dyluftime: 55%Rikthime topi: 2.30Faulle të fituara: 2.43Gjuajtje2.61Pasime kyçe1.88Driblime1.17Saktësi pasimi64%Dyluftime55%Rikthime topi2.30Faulle të fituara2.43
Profili për 90 minuta
Gjuajtje2.61
Pasime kyçe1.88
Driblime1.17
Saktësi pasimi64%
Dyluftime55%
Rikthime topi2.30
Faulle të fituara2.43
Çdo bosht shkon deri te një vlerë e fortë për pozicionin e tij; numrat janë të tijtë për 90 minuta.

Ndeshjet e fundit

  • Indian Super LeagueRoundGlass Punjab FC2Odisha FC12Gola 2Të verdhë 190' Titullar8.8
  • Indian Super LeagueJamshedpur FC0Bengaluru FC190' Titullar5.7
  • Indian Super LeagueJamshedpur FC2FC Goa090' Titullar6.2
  • Indian Super LeagueJamshedpur FC4Chennaiyin FC1Gola 188' Titullar7.9
  • Indian Super LeagueKerala Blasters FC2Jamshedpur FC090' Titullar5.9
  • Indian Super LeagueJamshedpur FC1Mumbai City FC149' Titullar6.1
  • Indian Super LeagueJamshedpur FC1Mohun Bagan SG1Asiste 190' Titullar8.0
  • Indian Super LeagueSporting Delhi1Jamshedpur FC190' Titullar6.7
  • Indian Super LeagueNorthEast United FC2Jamshedpur FC1Gola 190' Titullar6.7
  • Indian Super LeagueJamshedpur FC1Inter Kashi0Të verdhë 188' Titullar6.6
  • Indian Super LeagueSC East Bengal1Jamshedpur FC289' Titullar8.3
  • Indian Super LeagueJamshedpur FC1RoundGlass Punjab FC090' Titullar7.1

Gola dhe asiste për sezon

  • Gola
  • Asiste
Gola dhe asiste për sezon: 2024: Gola 4, Asiste 1; 2025: Gola 2, Asiste 1; 2026: Gola 3, Asiste 12024 · Gola: 42024 · Asiste: 12025 · Gola: 22025 · Asiste: 12026 · Gola: 32026 · Asiste: 1

Minutat e luajtura18 ndeshjet e fundit

  • Titullar
  • Nga stoli
Minutat e luajtura: 18 ndeshjet e fundit, Minuta për ndeshje 8308.02.25 · Nga stoli: 40'16.02.25 · Titullar: 75'22.02.25 · Titullar: 90'26.02.25 · Titullar: 90'02.03.25 · Titullar: 68'15.02.26 · Titullar: 90'21.02.26 · Titullar: 90'27.02.26 · Titullar: 89'06.03.26 · Titullar: 88'15.03.26 · Titullar: 90'19.03.26 · Titullar: 90'04.04.26 · Titullar: 90'09.04.26 · Titullar: 49'18.04.26 · Titullar: 90'25.04.26 · Titullar: 88'01.05.26 · Titullar: 90'09.05.26 · Titullar: 90'14.10.26 · Titullar: 90'

Statistika të hollësishme13 ndeshje · 1124 min

Sulmi

  • Goditje (në portë)30 (10)2.61 për 90
  • Driblime të suksesshme7 / 15

Pasimet

  • Pasime kyçe151.88 për 90
  • Saktësia e pasimeve64%300 pasime

Mbrojtja dhe duelet

  • Ndërhyrje · prerje12 · 4
  • Duele të fituara123 / 225
  • Faulle të fituara292.43 për 90

Statistikat e karrierës

SezoniKampionati · EkipiNdeshjeGolaAsisteMinutaTë verdhëTë kuq
2026Indian Super LeagueRoundGlass Punjab FC43136030
2025Indian Super LeagueJamshedpur FC1221103410
2024AFC Challenge League, Group BSC East Bengal3209020
Indian Super LeagueEast Bengal52136320
Gjithsej2493184780

Klubet

Rreth

M. Bouli luan si sulmues te East Bengal. Data dhe vendi i lindjes: 28 pri 1992, Yaoundé (34 vjeç). Kombësia: Cameroon. Në sezonin 2026: 4 ndeshje, 360 minuta, 3 gola dhe 1 asistim.

Tekst automatik nga numrat e kësaj faqeje · përditësohet pas çdo ndeshjeje

Cilësimet
Tema
Dendësia e rreshtave
Tingulli i golit
Kursim të dhënash
Pa stema e animacione; rezultatet live vazhdojnë të përditësohen.

Cilësimet dhe të preferuarat ruhen vetëm në këtë pajisje. Animacionet ndjekin cilësimin e pajisjes. Tastiera: j / k rreshtat, / kërko, f e preferuar, p fikso, ? ndihmë